01-07 Ocak 2018 Haftalık Spor Faaliyetleri Programı

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Samsun’da gerçekleşecek haftalık spor faaliyetleri programını açıkladı

Samsun’da 01-07 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan spor müsabakaları programı açıklandı. İşte program;

Faaliyetin Adı :U-16 Basketbol Müsabakası

Tarih :03 Ocak 2018
Saat :19.00
Tesis :Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

Faaliyetin Adı :U-18 Kız Basketbol Müsabakası

Tarih :03 Ocak 2018
Saat :20.30
Tesis :Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

Faaliyetin Adı :TBF 1.Lig Basketbol Müsabakası

Tarih :06 Ocak 2018
Saat :17.00
Tesis :Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

Faaliyetin Adı :Voleybol 1.Lig Bayan Müsabakası

Tarih :06 Ocak 2018
Saat :14.00
Tesis :Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

Faaliyetin Adı :7-8 Yaş Satranç Küçükler İl Birinciliği

Tarih :06-07 Ocak 2018
Saat :09.00
Tesis :Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

Faaliyetin Adı :Salon Milli Takım Seçme Yarışması ve Türkiye Şampiyonası

Tarih :03-07 Ocak 2018
Saat :10.00
Tesis :Baruthane Okçuluk Salonu

Faaliyetin Adı : Gençler ve U-23 Yaş Serbest G.Romen ve Bayanlar İl Birinciliği

Tarih :06-07 Ocak 2018
Saat :11.00
Tesis :Canik Yaşar Doğu Güreş Salonu

Faaliyetin Adı :U-18 Erkek Basketbol Müsabakası

Tarih :04 Ocak 2018
Saat :18.30
Tesis :Mete Adanır Spor Salonu

Faaliyetin Adı :U-15 Kız Basketbol Müsabakası

Tarih :06 Ocak 2018
Saat :14.00
Tesis :Hasan Doğan Spor Salonu

Faaliyetin Adı :Analig ve İl İçi Vize Müsabakası

Tarih :06-07 Ocak 2018
Saat :10.00
Tesis :Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

Faaliyetin Adı : U-16, U-18 Salon Türkiye Şampiyonası Seçme Yarışmaları

Tarih :06-07 Ocak 2018
Saat :10.00
Tesis :İlkadım Atletizm Pisti

Faaliyetin Adı : Bedensel Engelliler Basketbol Müsabakası

Tarih :07 Ocak 2018
Saat :12.00
Tesis :Atatürk Spor Salonu

Faaliyetin Adı :Okullar arası Kick Boks İl Birinciliği

Tarih :02 Ocak 2018
Saat :09.00
Tesis :Atatürk Spor Salonu

Faaliyetin Adı :Okullar Arası Gençler Masa Tenisi İl Birinciliği

Tarih :03-04-05 Ocak 2018
Saat :09.00
Tesis :Atatürk Spor Salonu

Faaliyetin Adı :Judo Ümitler İl Seçmesi

Tarih :03 Ocak 2018
Saat :08.30
Tesis :Atatürk Spor Salonu

Faaliyetin Adı :Basketbol Kulüp Müsabakası

Tarih :06 Ocak 2018
Saat :14.00
Tesis :Atatürk Spor Salonu

Faaliyetin Adı :Bedensel Engelliler Bölgesel Grup B Müsabakası

Tarih :06 Ocak 2018
Saat :13.00
Tesis :Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

Faaliyetin Adı :Futbol Amatör Lig Müsabakası

Tarih :06 Ocak 2018
Saat :12.00
Tesis :İlkadım Suni Çim Saha

Faaliyetin Adı :Futbol Amatör Lig Müsabakası

Tarih :07 Ocak 2018
Saat :10.00
Tesis :İlkadım Suni Çim Saha

Faaliyetin Adı :Futbol Amatör Lig Müsabakası

Tarih :06 Ocak 2018
Saat :14.00
Tesis :Canik Suni Çim Saha

Faaliyetin Adı :Futbol Amatör Lig Müsabakası

Tarih :07 Ocak 2018
Saat :13.30
Tesis :Canik Yan Çim Saha

Faaliyetin Adı :Futbol Amatör Lig Müsabakası

Tarih :07 Ocak 2018
Saat :11.00
Tesis :Canik Suni Çim Saha

VOLEYBOL KULÜP –ATATÜRK SPOR SALONU

06.01.2018 12.00
06.01.2018 16.00
06.01.2018 17.30
07.01.2018 14.00

BASKETBOL OKUL SPORLARI-MUSTAFA DAĞISTANLI SPOR SALONU

02.01.2018 10.00 Okul Sporları
02.01.2018 11.30 Okul Sporları
02.01.2018 13.00 Okul Sporları
02.01.2018 14.30 Okul Sporları
03.01.2018 10.00 Okul Sporları
03.01.2018 11.30 Okul Sporları
03.01.2018 13.00 Okul Sporları
03.01.2018 14.30 Okul Sporları
04.01.2018 10.00 Okul Sporları
04.01.2018 11.30 Okul Sporları
04.01.2018 13.00 Okul Sporları
04.01.2018 14.30 Okul Sporları
05.01.2018 10.00 Okul Sporları
05.01.2018 11.30 Okul Sporları
05.01.2018 13.00 Okul Sporları
05.01.2018 14.30 Okul Sporları

BASKETBOL OKUL -PİRİ REİS M.T.A.L

02.01.2018 10.00 Okul Sporları
02.01.2018 11.30 Okul Sporları
02.01.2018 13.00 Okul Sporları
03.01.2018 10.00 Okul Sporları
03.01.2018 11.30 Okul Sporları
03.01.2018 13.00 Okul Sporları
04.01.2018 10.00 Okul Sporları
04.01.2018 11.30 Okul Sporları
04.01.2018 13.00 Okul Sporları
04.01.2018 14.30 Okul Sporları
05.01.2018 10.00 Okul Sporları
05.01.2018 11.30 Okul Sporları
05.01.2018 13.00 Okul Sporları

VOLEYBOL OKUL – TEKKEKÖY YAŞAR DOĞU SPOR SALONU

03.01.2018 10.00
03.01.2018 11.00
03.01.2018 12.00
03.01.2018 13.00
04.01.2018 10.00
04.01.2018 11.00
04.01.2018 12.00
04.01.2018 13.00
05.01.2018 10.00
05.01.2018 11.00
05.01.2018 13.00
05.01.2018 14.00

BASKETBOL KÜLÜPLER- TEKKEKÖY YAŞAR DOĞU SPOR SALONU

03.01.2018 18.00
05.01.2018 18.00
05.01.2018 19.30
06.01.2018 18.00
06.01.2018 19.30
07.01.2018 16.30
07.01.2018 18.00
07.01.2018 19.30
06.01.2018 15.00
06.01.2018 16.30

VOLEYBOL OKUL – BAHATTİN EKİNCİ SPOR SALONU

03.01.2018 13.00
03.01.2018 14.00
04.01.2018 10.00
04.01.2018 14.00
05.01.2018 14.00
05.01.2018 15.00

08.01.2018 14.00
08.01.2018 15.00

VOLEYBOL KULÜP – BAHATTİN EKİNCİ SPOR SALONU

06.01.2018 13.00
06.01.2018 15.00

FUTBOL OKUL-CANİK

02.01.2018 10.00 Okul Sporları
02.01.2018 11.30 Okul Sporları
02.01.2018 13.00 Okul Sporları
02.01.2018 14.30 Okul Sporları
04.01.2018 10.00 Okul Sporları
04.01.2018 11.30 Okul Sporları

FUTBOL OKUL-İLKADIM

02.01.2018 12.00 Okul Sporları
02.01.2018 12.00 Okul Sporları
03.01.2018 11.00 Okul Sporları
03.01.2018 12.00 Okul Sporları
04.01.2018 12.00 Okul Sporları
04.01.2018 12.00 Okul Sporları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here