33 C
Samsun,Türkiye
24 Haziran 2017 Cumartesi

samsunetkinlik.com, 1 Nisan 2014′te uzun süren proje çalışması, planlama ve web tasarım aşamalarından sonra kurulmuştur. Samsun’daki her türlü ücretli veya ücretsiz etkinliği takip edebileceğiniz sosyal bir platformdur.

Kuruluş amacımız, Samsun’da düzenlenen bütün etkinlikleri İnternet ortamında en iyi şekilde duyurabilmektir. Sosyal ağ etkili bir platform olması nedeniyle yeni nesil medya konusunda birikimli kadromuzla etkinliklerinizi etkili, güvenli bilgi sağlama, süreklilik, doğru hedef kitleyi yakalama ve sosyal medya yönetimi konusunda en mükemmelini sizlere sunmayı sağlar.

A3 Medya Atakum Ofis

Adres
Mimar Sinan Mh. Atatürk Blv. No.240 Atakum, Samsun

Telefon
0362 438 58 18 (ofis1)
0362 438 95 38 (ofis2)
0555 050 55 55 (Mobil)

Kısaca...

“Burada etkinlik var”
samsunetkinlik.com Samsun’da gerçekleşen konser, tiyatro, opera, konferans, seminer, panel, imza günü, eğitim, yarışma, fuar gibi her türlü etkinlikten seni haberdar eder…

Bize Mesaj Gönder

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Reklam veya sponsorluk ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şeyi reklam@samsunetkinlik.com adresine e-posta göndererek ya da altta ki formu doldurarak öğrenebilirsiniz.

En Son Etkinlikler

Bayramda 14 film Samsun Sinema salonlarında

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3'ü yerli 9 film vizyona girerken, Samsun'da 4 film gösterime girecek. Vizyona girecek olan yerli filmler; Tatlı Şeyler, Büyü...
X