Kişilerarası İlişkiler ve Etkili İletişim Kursu OMÜSEM

0

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) tarafından gerçekleşecek olan eğitimlerin ilki olan “Kişilerarası İlişkiler ve Etkili İletişim” kursu 11 Şubat Cumartesi günü başlıyor

KİŞİLERARASI İLİŞKİLER VE ETKİLİ İLETİŞİM

  • Eğitimci: Doç. Dr. Ayşenur BÜYÜKGÖZE KAVAS
  • Eğitim Tarihi: 11 Şubat 2017 Cumartesi Süre: 1 gün, 4 saat
  • Saat: 10.00-14.00
  • Ön Kayıt İçin Son Başvuru Tarihi: 07 Şubat 2017 Salı
  • Kesin Kayıt Tarihleri: 08-09 Şubat 2017
  • Bireysel Katılım Ücreti: 60 TL (KDV dahil)
  • İrtibat Telefonları: 0. 362. 457 60 45 – 0. 362. 312 19 19 / 34 10 E-mail: omusem@omu.edu.tr

Amaç: Eğitimin temel amacı; katılımcıları, kendi kişilerarası ilişkileri ve iletişim biçimleri konusunda farkındalık kazandırarak etkili iletişim becerilerini geliştirmek ve çatışma çözme yöntemleri konusunda bilgilendirmektir.

İçerik: İletişimin tamını ve öğeleri İletişimi etkileyen faktörler İşitmek ve dinlemek Dinleme ve anlama (tek yönlü çift yönlü iletişim) İletişim engelleri Empati Etkili bir iletişimde uygun tepki verme Kişilerarası ilişkilerde çatışma Etkili çatışma çözme yöntemleri

Kimler Katılabilir: Kamu ve özel sektör çalışanları, Üniversite öğrencileri, Konuya ilgi duyan herkes.

Eğitim programına katılmak isteyen katılımcıların, ilgili telefonları arayıp ön kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Yeterli başvuru sağlandığı takdirde katılımcılarla iletişim kurulacaktır.

Katılımcıların kesin kayıt için eğitim ücretini, eğitimin adını yazarak ilgili hesaba yatırmaları gerekmektedir. (Dekont, kesin kayıt sırasında OMÜSEM’e verilecektir.)

Alıcı Adı: OMÜ Sürekli Eğitim Merkezi Banka Adı: Ziraat Bankası Şube Adı: Ondokuz Mayıs Üniversitesi Şubesi Şube Kodu: 1479 Hesap Numarası: 9712395–5047 IBAN: TR 450001001479097123955047

Dipnot:

  • Eğitim programına kayıt yaptırdıktan ve program başladıktan sonra programdan ayrılan veya eğitim programıyla ilişiği kesilen katılımcıya ödediği ücret geri ödenmez.
  • Kesin kayıt işlemi, başvuru adresine şahsen yapılacaktır. Aksi takdirde kayıt işlemi gerçekleşmeyecektir.

Kesin Kayıt Sırasında İstenilen Belgeler: OMÜSEM Kayıt Formu Dekont, Eğitim sonunda, %80 devam şartını sağlayan katılımcılara “OMÜSEM Katılım Belgesi” verilecektir.

Başvuru Adresi ve Eğitim Yeri: Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Kurupelit Kampüsü Atakum / Samsun

 

etkinliklerden haberdar ol, gelişmeleri takip et! www.samsunetkinlik.com


Kaynak: www.samsunetkinlik.com

Yasal Uyarı : Yayınlanan etkinlik/haberin tüm hakları samsunetkinlik.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi etkinlik/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak etkinlik/haberin bir bölümü, alıntılanan etkinlik/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X