9 C
Samsun,Türkiye
11 Aralık 2017 Pazartesi
Ana Sayfa Künye

Künye

KÜNYE

İmtiyaz Sahibi / Grantee
A3 Medya Yeni Nesil Medya Ajansı
Çağdaş YILDIRIM
Adres: Körfez Mh. 5040 Sk. Atakum/Samsun
Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Erman GÜNEŞ
Editörler / Editors
Songül KIR
Mehmet Yiğit
Oğuzhan Çaku
Eren LADİKLİ
Umut ÇÖMEZ
Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Ali Koç
Mali Müşavir / financial advisor
SMMM Emre Ergin
Reklam /  Advertise
Utku AKYILDIZ
Sosyal Medya Ajansı /  Social Media Agency
Socialmocial
Adres
Mimar Sinan Mh. Atatürk Blv. No.240 Atakum/Samsun
E-Mail
WhatsApp Etkinlik Takibi
 0555 050 5555
YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
WordPress sürüm 4,9 altyapısı tagDiv Newspaper.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
www.samsunetkinlik.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik

© Copyrigth 2014 samsunetkinlik.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları samsunetkinlik.com’a aittir. samsunetkinlik.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar samsunetkinlik.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.samsunetkinlik.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. samsunetkinlik.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the samsunetkinlik.com. However, sometimes the samsunetkinlik.com uses third parties to process your information. samsunetkinlik.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the samsunetkinlik.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the samsunetkinlik.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the samsunetkinlik.com and its services. When you use samsunetkinlik.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the samsunetkinlik.com cookies section of our full Privacy Policy.

“Burada etkinlik var”
samsunetkinlik.com Samsun’da gerçekleşen konser, tiyatro, opera, konferans, seminer, panel, imza günü, eğitim, yarışma, fuar gibi her türlü etkinlikten seni haberdar eder…

samsunetkinlik.com, 1 Nisan 2014′te uzun süren proje çalışması, planlama ve web tasarım aşamalarından sonra kurulmuştur. Samsun’daki her türlü ücretli veya ücretsiz etkinliği takip edebileceğiniz sosyal bir platformdur.

Kuruluş amacımız, Samsun’da düzenlenen bütün etkinlikleri İnternet ortamında en iyi şekilde duyurabilmektir. Sosyal ağ etkili bir platform olması nedeniyle yeni nesil medya konusunda birikimli kadromuzla etkinliklerinizi etkiligüvenli bilgi sağlamasüreklilik, doğru hedef kitleyi yakalama ve sosyal medya yönetimi konusunda en mükemmelini sizlere sunmayı sağlar.

X