26.1 C
Samsun,Türkiye
22 Ağustos 2017 Salı

Deaflympics 2017 Samsun Olimpiyat Programı

18 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atıcılık 11:30 – 13:30 PET Air Rifle Men Bafra Atıcılık Poligonu
Futbol 10:00 – 00:00 Turkey v Brazil Samsun Stadyumu
Futbol 10:00 – 00:00 Russia v China Bafra Stadyumu
Futbol 10:00 – 00:00 Great Britain v Poland Çarşamba Stadyumu

19 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atıcılık 10:00 – 11:15 10m Air Rifle Men Qualification 1 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 12:15 – 13:30 10m Air Rifle Men Qualification 2 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 13:15 – 14:45 PET 50m Rifle 3 Position Women Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 15:00 – 16:15 10m Air Rifle Men Final Bafra Atıcılık Poligonu
Badminton 09:30 – 18:00 Team events – Group Stages Round 1&2 Bafra Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Turkey v Poland Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Russia v Australia Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Greece v Chinese Taipei Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Slovenia v Argentina Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Venezuela v Lithuania Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Ukraine v Kenya Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Italy v Poland Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Russia v Lİthuania Bahattin Ekinci Spor Salonu
Futbol 10:00 – 00:00 Egypt v Venezuela Bafra Stadyumu
Futbol 10:00 – 00:00 Ukraine v Japan Çarşamba Stadyumu
Futbol 10:00 – 00:00 Italy v Argentina Samsun Stadyumu
Futbol 16:00 – 00:00 France v Nigeria Bafra Stadyumu
Futbol 16:00 – 00:00 Russia v Korea Samsun Stadyumu
Futbol 16:00 – 00:00 Great Britain – Brazil Çarşamba Stadyumu
Futbol 20:00 – 00:00 Turkey v Saudi Arabia Samsun Stadyumu
Futbol 20:00 – 00:00 Germany v Iran Bafra Stadyumu
Tenis 09:00 – 00:00 1st round Singles Men Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 1st round Singles Women Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 1st round Mixed Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 10:00 – 00:00 Russia v Canada Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 11:00 – 00:00 Brazil v Venezuela Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 12:30 – 00:00 Japan v Italy Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 13:00 – 00:00 Italy v Japan Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Russia v Poland Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Ukraine v Brazil Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 17:00 – 00:00 USA v Iran Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:30 – 00:00 USA v Poland Hasan Doğan Spor Salonu
Yol Bisikleti 09:00 – 00:00 1000m Sprint Men&Women 19 Mayıs  Bisiklet Parkuru

20 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atıcılık 10:00 – 11:45 50m Rifle 3 Position Women Qualification Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 13:15 – 14:30 50m Rifle 3 Position Women Final Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 15:00 – 17:15 PET 25m Pistol Men Bafra Atıcılık Poligonu
Badminton 09:30 – 18:00 Team events – Group Stages Round 3 & Quarter Finals Bafra Spor Salonu
Basketbol 10:00 – 00:00 Australia v Slovenia Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 10:00 – 00:00 Poland v Greece Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 12:00 – 00:00 Kenya v Russia Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 12:00 – 00:00 Lithuania v Turkey Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 14:00 – 00:00 China v Russia Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 14:00 – 00:00 Lithuania v Italy Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Argentina v Ukraine Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Chinese Taipei v Venezuela Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 18:00 – 00:00 Kenya v Ukraine Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:00 – 00:00 Turkey v Germany Bahattin Ekinci Spor Salonu
Bowling 09:00 – 12:00 Singles – Men Group A (80 x) Samsun Bowling Tesisi
Bowling 13:00 – 16:00 Singles – Men Group B (80 x) Samsun Bowling Tesisi
Bowling 16:30 – 18:00 Individual – Men / finals Samsun Bowling Tesisi
Futbol 18:00 – 00:00 China v Turkey Samsun Stadyumu
Futbol 18:00 – 00:00 Poland v Russia Bafra Stadyumu
Futbol 18:00 – 00:00 Brazil v Great Britain Çarşamba Stadyumu
Greko-Romen Güreş 17:30 – 00:00 Official Weight&Medical Control  ( 59, 71, 80, 98 kgs) Kavak Spor Salonu
Hentbol 11:00 – 00:00 Turkey v Brazil Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 14:00 – 00:00 Russia v Serbia Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 17:00 – 00:00 Croatia v Cameroon Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 20:00 – 00:00 Denmark v Germany Çarşamba Spor Salonu
Judo 09:00 – 11:00 Kata Team Atatürk Spor Salonu
Judo 11:00 – 15:00 Individual Men 60kgs, 66kgs, 73kgs Atatürk Spor Salonu
Judo 11:00 – 15:00 Individual Women 48kgs, 52kgs, 57kgs Atatürk Spor Salonu
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Team Events Men&Women Okçuluk Spor Salonu
Plaj Voleybolu 08:00 – 19:50 Group Stages Round 1 Men&Women Plaj Voleybolu Sahası
Tenis 09:00 – 00:00 1st round Doubles Men Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 1st round Doubles Women Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 2nd round Mixed Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 10:00 – 00:00 Canada v Japan Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 11:00 – 00:00 Venezuela v Italy Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 12:30 – 00:00 Brazil v Poland Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 13:00 – 00:00 Poland v USA Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Ukraine v Russia Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Ukraine v USA Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 17:00 – 00:00 Turkey v Brazil Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:30 – 00:00 Turkey v Russia Hasan Doğan Spor Salonu
Yüzme 09:00 – 00:00 4 x 100m Freestyle Relay Mixed Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 400m Freestyle men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 200m Freestyle Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 50m Backstroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 50m Breaststroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 200m Butterfly Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 800m Freestyle Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 4 x 100m Medley Relay Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 4 x 100m Freestyle Relay Mixed Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 400m Freestyle Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 200m Freestyle Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 50m Backstroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 50m Breaststroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 200m Butterfly Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 4 x 100m Medley Relay Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

21 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atıcılık 09:30 – 14:00 25m Pistol Men Qualification Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 12:00 – 14:15 PET Air Pİstol Women Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 14:00 – 16:00 25m Pistol Men Final Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 16:30 – 18:45 PET 50m Prone Men Bafra Atıcılık Poligonu
Badminton 09:30 – 18:00 Team events – Semi Finals & Finals Bafra Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Lithuania v Poland Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Kenya v Australia Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Venezuela v Greece Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Ukraine v Slovenia Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Poland v Lithuania Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Italy v China Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Turkey v Chinese Taipei Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Russia v Argentina Bahattin Ekinci Spor Salonu
Bowling 09:00 – 12:00 Singles – Women Group A (60 x) Samsun Bowling Tesisi
Bowling 13:00 – 16:00 Singles – Women Group B (40 x) Samsun Bowling Tesisi
Bowling 16:30 – 18:00 Individual – Women / finals Samsun Bowling Tesisi
Futbol 10:00 – 00:00 Germany v France Samsun Stadyumu
Futbol 10:00 – 00:00 Iran v Nigeria Çarşamba Stadyumu
Futbol 10:00 – 00:00 Korea v Brazil Bafra Stadyumu
Futbol 16:00 – 00:00 Ukraine v Italy Bafra Stadyumu
Futbol 16:00 – 00:00 Japan v Argentina Samsun Stadyumu
Futbol 16:00 – 00:00 Saudi Arabia v Venezuela Çarşamba Stadyumu
Futbol 20:00 – 00:00 Turkey v Egypt Samsun Stadyumu
Futbol 20:00 – 00:00 Russia v Great Britain Bafra Stadyumu
Golf 08:00 – 00:00 Qualifying Round 1 Samsun Golf Sahası
Greko-Romen Güreş 14:00 – 19:00 Elimination rounds&Finals  ( 59kg, 71kg, 80kg, 98kg ) Kavak Spor Salonu
Greko-Romen Güreş 17:30 – 00:00 Official Weight&Medical Control (66, 75, 85, 130 kgs) Kavak Spor Salonu
Judo 10:00 – 15:00 Individual Men 81kgs, 90kgs, 100kgs, +100kgs Atatürk Spor Salonu
Judo 10:00 – 15:00 Individual Women 63kgs, 70kgs, 78kgs, +78kgs Atatürk Spor Salonu
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Team – Men&Women Okçuluk Spor Salonu
Oryantiring 10:00 – 00:00 Sprint Oryantiring
Plaj Voleybolu 08:00 – 19:50 Group Stages Round 2 Men&Women Plaj Voleybolu Sahası
Tenis 09:00 – 00:00 2nd round Singles Men Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 2nd round Singles Women Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 11:00 – 00:00 Japan v Venezuela Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 13:00 – 00:00 USA v Ukraine Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Italy v Canada Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Iran v Poland Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:00 – 00:00 Italy v Turkey Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:30 – 00:00 Japan v Turkey Hasan Doğan Spor Salonu
Yol Bisikleti 09:00 – 00:00 Individual Time Trial Men&Women 19 Mayıs  Bisiklet Parkuru
Yüzme 09:00 – 00:00 50m Freestyle Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 100m Breaststroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 100m Backstroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 400m Individual Medley Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 100m Butterfly Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 4 x 200m Freestyle Relay Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 50m Freestyle Women (Semi-final) Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 100m Breaststroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 100m Backstroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 400m Individual Medley Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 100m Butterfly Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 800m Freestyle Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 4 x 200m Freestyle Relay Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

22 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atıcılık 09:30 – 10:20 10m Air Pistol Women Qualification 1 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 10:30 – 11:20 50m Prone Men Qualification 1 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 11:15 – 12:05 10m Air Pistol Women Qualification 2 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 12:20 – 13:10 50m Prone Men Qualification 2 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 13:30 – 16:00 10m Air Pistol Women Final Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 14:45 – 16:00 50m Prone Men Final Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 16:30 – 18:45 PET 10m Air Pİstol Men Bafra Atıcılık Poligonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Greece v Kenya Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Ukraine v Turkey Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 China v Poland Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Russia v Italia Bahattin Ekinci Spor Salonu
Bowling 09:00 – 12:00 Doubles – Men Group A (34 x) Samsun Bowling Tesisi
Bowling 13:00 – 16:00 Doubles – Men Group B (34 x) Samsun Bowling Tesisi
Bowling 16:30 – 18:00 Doubles – Men / finals Samsun Bowling Tesisi
Futbol 18:00 – 00:00 Turkey v Poland Bafra Stadyumu
Futbol 18:00 – 00:00 Russia v Great Britain Samsun Stadyumu
Futbol 18:00 – 00:00 China v Brazil Çarşamba Stadyumu
Golf 08:00 – 00:00 Qualifying Round 2 Samsun Golf Sahası
Greko-Romen Güreş 14:00 – 19:00 Elimination rounds&Finals  (66kg, 75kg, 85kg, 130kg) Kavak Spor Salonu
Hentbol 11:00 – 00:00 Germany v Croatia Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 14:00 – 00:00 Cameroon v Denmark Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 17:00 – 00:00 Serbia v Turkey Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 20:00 – 00:00 Brazil v Russia Çarşamba Spor Salonu
Judo 10:00 – 14:00 Team – Men&Women Atatürk Spor Salonu
Plaj Voleybolu 08:00 – 19:50 Group Stages Round 3 Men&Women Plaj Voleybolu Sahası
Tenis 09:00 – 00:00 3rd round Singles Men Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 3rd round Singles Women Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 2nd round Doubles Men Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 2nd round Doubles Women Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 10:00 – 00:00 Russia v Japan Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 11:00 – 00:00 Brazil v Italy Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 12:30 – 00:00 USA v Brazil Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 13:00 – 00:00 Ukraine v Iran Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Russia v USA Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Poland v Ukraine Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 17:00 – 00:00 Turkey v Japan Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:30 – 00:00 Turkey v Italy Hasan Doğan Spor Salonu
Yüzme 09:00 – 00:00 100m Freestyle Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 200m Breaststroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 200m Backstroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 200m Individual Medley Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 50m Butterfly Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 4 x 100m Freestyle Relay Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 50m Freestyle Women (Final) Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 100m Freestyle Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 200m Breaststroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 200m Backstroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 200m Individual Medley Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 50m Butterfly Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 4 x 100m Freestyle Relay Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

23 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atletizm 15:00 – 00:00 Heptathlon – 100m Hurdles İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 16:00 – 00:00 Pole Vault Final İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 16:10 – 00:00 Shot Put (Group A) Qualifying İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 16:30 – 00:00 Heptathlon – High Jump İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:10 – 00:00 Shot Put (Group B) Qualifying İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:20 – 00:00 100m Qualifying İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:30 – 00:00 Hammer Throw Final İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:50 – 00:00 100m Qualifying İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:50 – 00:00 1500m Semi-Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:00 – 00:00 Heptathlon –  Shot Put İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:20 – 00:00 10,000m Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:30 – 00:00 Triple Jump Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:30 – 00:00 400m Hurdles  Semi-Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 21:00 – 00:00 Heptathlon –  200m İlkadım Atletizm Sahası
Atıcılık 10:00 – 11:15 10m Air Pistol Men Qualification 1 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 10:00 – 13:15 PET 50m Rifle 3 Position Men Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 12:15 – 13:30 10m Air Pistol Men Qualification 2 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 15:00 – 16:00 10m Air Pistol Men Final Bafra Atıcılık Poligonu
Badminton 09:00 – 19:00 Individual events Bafra Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Australia v Ukraine Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Poland v Venezuela Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Argentina v Kenya Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Chinese Taipei v Lithuania Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Lithuania v China Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Poland v Russia Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Slovenia v Russia Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Greece v Turkey Bahattin Ekinci Spor Salonu
Bowling 09:00 – 12:00 Doubles – Women Group A (30 x) Samsun Bowling Tesisi
Bowling 13:00 – 16:00 Doubles – Women Group B (30 x) Samsun Bowling Tesisi
Bowling 16:30 – 18:00 Doubles – Women / finals Samsun Bowling Tesisi
Futbol 10:00 – 00:00 Egypt v Saudi Arabia Samsun Stadyumu
Futbol 10:00 – 00:00 Venezuela v Turkey Çarşamba Stadyumu
Futbol 15:00 – 00:00 France v Iran Çarşamba Stadyumu
Futbol 15:00 – 00:00 Nigeria v Germany Bafra Stadyumu
Futbol 18:00 – 00:00 Italy v Japan Çarşamba Stadyumu
Futbol 18:00 – 00:00 Argentina v Ukraine Bafra Stadyumu
Futbol 21:00 – 00:00 Great Britain v Korea Samsun Stadyumu
Futbol 21:00 – 00:00 Brazil v Russia Bafra Stadyumu
Golf 08:00 – 00:00 Round of 16 Samsun Golf Sahası
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Mixed doubles Okçuluk Spor Salonu
Oryantiring 09:00 – 00:00 Relay Sprint Oryantiring
Plaj Voleybolu 09:00 – 19:50 Group Stages Round 4 and 5  Men&Women Plaj Voleybolu Sahası
Tenis 09:00 – 00:00 Doubles  Men / quarter finals Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 Doubles  Women / quarter finals Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 3rd round Mixed Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 11:00 – 00:00 Japan v Brazil Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 13:00 – 00:00 Iran v Russia Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Italy v Russia Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Poland v Ukraine Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:00 – 00:00 Venezuela v Turkey Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:30 – 00:00 Canada v Turkey Hasan Doğan Spor Salonu
Yol Bisikleti 09:00 – 13:00 Individual Road Race 19 Mayıs  Bisiklet Parkuru
Yol Bisikleti 15:00 – 18:00 Individual Road Race 19 Mayıs  Bisiklet Parkuru

24 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atletizm 15:30 – 00:00 Heptathlon – Long Jump İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 16:00 – 00:00 Pole Vault Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:00 – 00:00 400m Hurdles Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:20 – 00:00 400m Hurdles Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:50 – 00:00 1500m Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:00 – 00:00 Shot Put Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:00 – 00:00 Heptathlon –  Javelin Throw İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:10 – 00:00 1500m Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:30 – 00:00 10,000m  Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:30 – 00:00 Javelin Throw Qualifying Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:40 – 00:00 100m Semi-Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:10 – 00:00 100m Semi-Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:40 – 00:00 Heptathlon –  800m İlkadım Atletizm Sahası
Atıcılık 09:00 – 11:45 50m Rifle 3 Position Men Qualification 1 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 10:00 – 12:15 PET 10m Air Rifle Women Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 12:30 – 15:15 50m Rifle 3 Position Men Qualification 2 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 15:15 – 18:30 PET 25m Rapid Fire Pistol Men Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 16:30 – 18:30 50m Rifle 3 Position Men Final Bafra Atıcılık Poligonu
Badminton 09:00 – 19:00 Individual events Bafra Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Kenya v Turkey Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Greece v Ukraine Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Chinese Taipei v Poland Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Argentina v Australia Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Turkey v Venezuela Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Russia v Ukraine Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Lithuania v Greece Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Kenya v Slovenia Bahattin Ekinci Spor Salonu
Bowling 09:00 – 12:00 Trios – Men (36 x) / 1 – 3 games Samsun Bowling Tesisi
Bowling 13:00 – 16:00 Trios – Men (36 x) / 4 – 6 games Samsun Bowling Tesisi
Bowling 16:30 – 18:30 Trios – Men / finals Samsun Bowling Tesisi
Dağ Bisikleti 09:00 – 00:00 Cross-Country Olympic (XCO) Dağ Bisikleti Parkuru
Futbol 18:00 – 00:00 Great Britain v Turkey Çarşamba Stadyumu
Futbol 18:00 – 00:00 Brazil v Russia Bafra Spor Salonu
Futbol 18:00 – 00:00 Poland v China Samsun Stadyumu
Golf 08:00 – 00:00 Quarter finals Samsun Golf Sahası
Hentbol 11:00 – 00:00 Serbia v Brazil Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 14:00 – 00:00 Turkey v Russia Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 17:00 – 00:00 Denmark v Croatia Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 20:00 – 00:00 Cameroon v Germany Çarşamba Spor Salonu
Karate 09:00 – 13:00 Kata Individual Men & Women Atatürk Spor Salonu
Karate 09:00 – 13:00 Kumite Individual Men -60kg Atatürk Spor Salonu
Karate 09:00 – 13:00 Kumite Individual Women -50kg Atatürk Spor Salonu
Karate 14:30 – 17:30 Kata Team Men & Women Atatürk Spor Salonu
Karate 14:30 – 17:30 Kumite Individual Men -67kg Atatürk Spor Salonu
Karate 14:30 – 17:30 Kumite Individual Women -55kg Atatürk Spor Salonu
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Doubles Men&Women Okçuluk Spor Salonu
Plaj Voleybolu 09:00 – 12:50 Lucky Loser Men&Women Plaj Voleybolu Sahası
Serbest Güreş 17:30 – 00:00 Official Weight&Medical Control (57, 65, 74, 97 kgs) Kavak Spor Salonu
Tenis 09:00 – 00:00 Singles Men / quarter finals Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 Singles Women / quarter finals Samsun Tenis Kulübü
Yüzme 09:00 – 00:00 4 x 100m Medley Relay Mixed Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 400m Freestyle Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 200m Freestyle Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 50m Backstroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 50m Breaststroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 200m Butterfly Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 1500m Freestyle Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 4 x 100m Medley Relay Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 4 x 100m Medley Relay Mixed Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 400m Freestyle Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 200m Freestyle Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 50m Backstroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 50m Breaststroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 200m Butterfly Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 4 x 100m Medley Relay Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

25 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atletizm 16:00 – 00:00 Javelin Throw Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:00 – 00:00 High Jump Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:30 – 00:00 100m  Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:40 – 00:00 Hammer Throw Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:50 – 00:00 100m  Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:30 – 00:00 3000m Steeplechase Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:00 – 00:00 400m Qualifying Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:10 – 00:00 Long Jump (Group A) Qualifying Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:10 – 00:00 Long Jump (Group B) Qualifying Men İlkadım Atletizm Sahası
Atıcılık 10:00 – 10:50 10m Air Rifle Women Qualification 1 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 10:00 – 00:00 25m Rapid Fire Pistol Men Qualification Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 11:50 – 12:40 10m Air Rifle Women Qualification 2 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 14:15 – 15:30 10m Air Rifle Women Final Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 16:30 – 00:00 PET 25m Pistol Women Bafra Atıcılık Poligonu
Badminton 09:00 – 19:00 Individual events Bafra Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 QF1 B2-A3 Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 QF2 A1-B4 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 QF3 A2-B3 Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 QF4 B1-A4 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 QF1 B2-A3 Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 QF2 A1-B4 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 QF3 A2-B3 Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 QF4 B1-A4 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Bowling 09:00 – 12:00 Trios – Women (30 x) / 1 – 3 games Samsun Bowling Tesisi
Bowling 13:00 – 16:00 Trios – Women (30 x) / 4 – 6 games Samsun Bowling Tesisi
Bowling 16:30 – 18:30 Trios – Women / finals Samsun Bowling Tesisi
Futbol 16:00 – 00:00 1st Group A v 2nd Group  B – QF1 Samsun Stadyumu
Futbol 16:00 – 00:00 1st Group B v 2nd Group  A – QF2 Bafra Stadyumu
Futbol 20:00 – 00:00 1st Group C v 2nd Group  D – QF3 Samsun Stadyumu
Futbol 20:00 – 00:00 1st Group D v 2nd Group  C – QF4 Bafra Stadyumu
Golf 08:00 – 00:00 Semi finals Samsun Golf Sahası
Karate 09:30 – 13:00 Kumite Individual Men -75kgs, -84kgs Atatürk Spor Salonu
Karate 09:30 – 13:00 Kumite Individual Women -61kgs, -68kgs Atatürk Spor Salonu
Karate 14:30 – 17:30 Kumite Individual Men +84kgs Atatürk Spor Salonu
Karate 14:30 – 17:30 Kumite Individual Women +68kgs Atatürk Spor Salonu
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Singles Men&Women Okçuluk Spor Salonu
Oryantiring 10:00 – 00:00 Middle distance Oryantiring
Plaj Voleybolu 09:00 – 19:50 Round of 16 Men&Women Plaj Voleybolu Sahası
Serbest Güreş 14:00 – 19:00 Elimination rounds&Finals  ( 57kg, 65kg, 74kg, 97kg) Kavak Spor Salonu
Serbest Güreş 17:30 – 00:00 Official Weight&Medical Control (61, 70, 86, 125 kgs) Kavak Spor Salonu
Tenis 09:00 – 00:00 Doubles  Men / semi finals Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 Doubles  Women / semi finals Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 Mixed / quarter finals Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 10:00 – 00:00 QF1  A1 v B4 Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 11:00 – 00:00 QF1  A1 v B4 Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 12:30 – 00:00 QF2  A2/3 v B2/3 Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 13:00 – 00:00 QF2 A2/3 v B2/3 Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 QF3  A2/3 v B2/3 Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 QF3 A2/3 v B2/3 Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 17:00 – 00:00 QF4 A4 v B1 Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:30 – 00:00 QF4 A4 v B1 Hasan Doğan Spor Salonu
Yol Bisikleti 09:00 – 13:00 50km Points Race 19 Mayıs  Bisiklet Parkuru
Yol Bisikleti 15:00 – 18:00 50km Points Race 19 Mayıs  Bisiklet Parkuru
Yüzme 09:00 – 00:00 50m Freestyle Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 100m Breaststroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 100m Backstroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 400m Individual Medley Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 100m Butterfly Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 4 x 200m Freestyle Relay Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 50m Freestyle Men (Semi-final) Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 100m Breaststroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 100m Backstroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 400m Individual Medley Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 100m Butterfly Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 1500m Freestyle Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 4 x 200m Freestyle Relay Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

26 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atletizm 16:00 – 00:00 Discus Throw (Group A) Qualifying Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:00 – 00:00 Discus Throw (Group B) Qualifying Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:00 – 00:00 400m Semi-Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:20 – 00:00 400m Semi-Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:50 – 00:00 100m Hurdles Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:00 – 00:00 Shot Put Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:20 – 00:00 110m Hurdles Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:30 – 00:00 Long Jump Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:50 – 00:00 800m Qualifying Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:30 – 00:00 200m Qualifying Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:00 – 00:00 200m Qualifying Men İlkadım Atletizm Sahası
Atıcılık 10:00 – 00:00 25m Pistol Women Qualification Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 13:30 – 14:30 25m Pistol Women Final Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 16:00 – 18:15 PET 50m Pİstol Men Bafra Atıcılık Poligonu
Badminton 09:30 – 19:00 Individual events Bafra Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Place 5-8 QF1 Loser v QF2 Loser Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Place 5-8 QF3 Loser v QF4 Loser Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Place 5-8 QF1 Loser v QF2 Loser Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Place 5-8 QF3 Loser v QF4 Loser Bahattin Ekinci Spor Salonu
Futbol 18:00 – 00:00 Turkey v Russia Samsun Stadyumu
Futbol 18:00 – 00:00 China v Great Britain Bafra Stadyumu
Futbol 18:00 – 00:00 Poland v Brazil Çarşamba Stadyumu
Golf 08:00 – 00:00 Final Samsun Golf Sahası
Hentbol 11:00 – 00:00 SHF 1 – Group A Place 3 v Group B Place 4 Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 14:00 – 00:00 SHF 2 – Group B Place 3 v Group A Place 4 Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 17:00 – 00:00 HF 1 – Group A Place 1 v Group B Place 2 Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 20:00 – 00:00 HF 2 – Group B Place 1 v Group A Place 2 Çarşamba Spor Salonu
Karate 09:00 – 13:00 Kumite Open Men & Women Atatürk Spor Salonu
Karate 14:30 – 17:00 Kumite Team Men & Women Atatürk Spor Salonu
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Singles Men&Women Okçuluk Spor Salonu
Plaj Voleybolu 09:00 – 17:50 Quarter finals Men&Women Plaj Voleybolu Sahası
Serbest Güreş 14:00 – 19:00 Elimination rounds&Finals  (61kg, 70kg, 86kg, 125kg) Kavak Spor Salonu
Tenis 09:00 – 00:00 Singles Men / semi finals Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 Singles Women / semi finals Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 Mixed / semi finals Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 10:00 – 00:00 5/8 Placings  QF1 Loser v QF2 Loser Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 11:00 – 00:00 SF1  QF1 Winner v QF2 Winner Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 12:30 – 00:00 5/8 Placings  QF3 Loser v QF4 Loser Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 13:00 – 00:00 SF2  QF3 Winner v QF4 Winner Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 5/8 Placings  QF1 Loser v QF2 Loser Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 15:30 – 00:00 SF1  QF1 Winner v QF2 Winner Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:30 – 00:00 SF2  QF3 Winner v QF4 Winner Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:30 – 00:00 5/8 Placings  QF3 Loser v QF4 Loser Hasan Doğan Spor Salonu
Yüzme 09:00 – 11:00 100m Freestyle Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 200m Breaststroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 200m Backstroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 200m Individual Medley Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 50m Butterfly Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 4 x 100m Freestyle Relay Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 50m Freestyle Men (Final) Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 100m Freestyle Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 200m Breaststroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 200m Backstroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 200m Individual Medley Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 50m Butterfly Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 4 x 100m Freestyle Relay Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu

27 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atletizm 15:00 – 00:00 Decathlon – 100m İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 16:10 – 00:00 Decathlon –  Long Jump İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:00 – 00:00 400m Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:10 – 00:00 Javelin Throw Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:20 – 00:00 400m Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:40 – 00:00 Decathlon –  Shot Put İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:50 – 00:00 800m Semi-Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:10 – 00:00 Long Jump Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:00 – 00:00 800m Semi-Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:10 – 00:00 Decathlon – High Jump İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:20 – 00:00 200m Semi-Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:40 – 00:00 200m Semi-Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:10 – 00:00 Discus Throw Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 21:10 – 00:00 Decathlon –  400m İlkadım Atletizm Sahası
Atıcılık 09:30 – 11:00 50m Pistol Men Qualification 1 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 12:00 – 13:30 50m Pistol Men Qualification 2 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 15:00 – 17:00 50m Pistol Men Final Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 16:30 – 18:45 PET 50m Prone Women Bafra Atıcılık Poligonu
Badminton 09:30 – 18:00 Individual events – Quarter Finals Bafra Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 SF1- QF1 Winner v QF2 Winner Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Place 7-8 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 SF2 – QF3 Winner v QF4 Winner Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Place 5-6 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Place 7-8 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 SF1- QF1 Winner v QF2 Winner Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 SF2 – QF3 Winner v QF4 Winner Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Place 5-6 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Bowling 09:00 – 12:00 Team – Men (24 x) 1 – 3 games Samsun Bowling Tesisi
Bowling 13:00 – 16:00 Team – Men (24 x) 2st – 3 games Samsun Bowling Tesisi
Bowling 16:30 – 18:30 Team – Men / finals Samsun Bowling Tesisi
Futbol 10:00 – 00:00 QF1 Loser v QF3 Loser –  5th/8th Play offs Bafra Stadyumu
Futbol 10:00 – 00:00 QF2 Loser v QF4 Loser –  5th/8th Play offs Çarşamba Stadyumu
Futbol 16:00 – 00:00 QF1 Winner v QF3 Winner –  SF1 Samsun Stadyumu
Futbol 20:00 – 00:00 QF2 Winner v QF4 Winner –  SF2 Samsun Stadyumu
Hentbol 12:00 – 00:00 Place 7 – Loser SHF 1 v Loser SHF 2 Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 15:00 – 00:00 Place 5 – Winner SHF 2 v Winner SHF 1 Çarşamba Spor Salonu
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Singles Men&Women Okçuluk Spor Salonu
Oryantiring 10:00 – 00:00 Long distance Oryantiring
Plaj Voleybolu 09:00 – 19:50 Semi finals Men&Women Plaj Voleybolu Sahası
Tenis 10:00 – 00:00 Doubles  Men / 3rd-4th place Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 – 00:00 Doubles  Men / final Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 – 00:00 Doubles  Women / 3rd-4th place Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 – 00:00 Doubles  Women / final Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 11:00 – 00:00 7/8 Placings M25 Loser v M27 Loser Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 13:00 – 00:00 5/6 Placings M25 Winner v M27 Winner Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 7/8 Placings W21 Loser v W23 Loser Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:00 – 00:00 5/6 Placings W21 Winner v W23 Winner Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

28 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atletizm 15:00 – 00:00 Decathlon –  110m Hurdles İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 16:10 – 00:00 Decathlon –  Discus Throw İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:30 – 00:00 Triple Jump Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:40 – 00:00 Decathlon – Pole Vault İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:00 – 00:00 200m Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:20 – 00:00 200m Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:40 – 00:00 800m Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:00 – 00:00 800m Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:30 – 00:00 4 x 100m Relay Semi-Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:40 – 00:00 Decathlon –  Javelin Throw İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:50 – 00:00 4 x 100m Relay Semi-Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:20 – 00:00 4 x 400m Relay Semi-Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 21:10 – 00:00 Decathlon –  1500m İlkadım Atletizm Sahası
Atıcılık 10:00 – 10:50 50m Prone Women Qualification 1 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 11:50 – 12:40 50m Prone Women Qualification 2 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 14:00 – 15:30 50m Prone Women Final Bafra Atıcılık Poligonu
Badminton 09:00 – 11:30 Individual events – Semi Finals Bafra Spor Salonu
Badminton 13:00 – 18:00 Individual events – Finals Bafra Spor Salonu
Bowling 09:00 – 12:00 Team – Women (16 x) 1 – 3 games Samsun Bowling Tesisi
Bowling 13:00 – 16:00 Team – Women (16 x) 4 – 6  games Samsun Bowling Tesisi
Bowling 16:30 – 18:30 Team – Women / finals Samsun Bowling Tesisi
Futbol 17:00 – 00:00 5th Group v 6th Group Bafra Stadyumu
Futbol 20:00 – 00:00 3rd Group v 4th Group Samsun Stadyumu
Hentbol 12:00 – 00:00 Place 3 – Loser HF 1 v Loser HF 2 Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 15:00 – 00:00 Final – Winner HF 2 v Winner HF 1 Çarşamba Spor Salonu
Taekwondo 09:00 – 16:00 Poomsae Individual&Pair&Team Atatürk Spor Salonu
Tenis 10:00 – 00:00 Singles  Men / 3rd-4th place Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 – 00:00 Singles Men / final Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 – 00:00 Singles  Women / 3rd-4th place Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 – 00:00 Singles  Women / final Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 – 00:00 Mixed / 3rd-4th place Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 – 00:00 Mixed / final Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 11:00 – 00:00 3/4 Placings  SF1 Loser v SF2 Loser Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 13:00 – 00:00 3/4 Placings  SF1 Loser v SF2 Loser Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Final SF1 Winner v SF2 Winner Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:00 – 00:00 Final SF1 Winner v SF2 Winner Mustafa Dağıstanlı S. Salonu

29 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atletizm 07:30 – 00:00 Marathon Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 07:30 – 00:00 Marathon Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:00 – 00:00 High Jump Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:30 – 00:00 Discus Throw Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:50 – 00:00 5000m Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:30 – 00:00 4 x 100m Relay Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:50 – 00:00 4 x 100m Relay Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:10 – 00:00 5000m Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:40 – 00:00 4 x 400m Relay Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:00 – 00:00 4 x 400m Relay Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Basketbol 11:00 – 00:00 Bronze Medal Match Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Bronze Medal Match Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Final Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Final Yaşar Doğu Spor Salonu
Bowling 09:00 – 10:00 Master Men 1st round Samsun Bowling Tesisi
Bowling 09:00 – 10:00 Master Women 1st round Samsun Bowling Tesisi
Bowling 10:30 – 11:30 Master Men 2nd round Samsun Bowling Tesisi
Bowling 10:30 – 11:30 Master Women 2nd round Samsun Bowling Tesisi
Bowling 12:00 – 13:00 Master Men Quarterfinal Samsun Bowling Tesisi
Bowling 12:00 – 13:00 Master Women Quarterfinal Samsun Bowling Tesisi
Bowling 13:30 – 14:30 Semifinal and Final Men and Women Samsun Bowling Tesisi
Futbol 10:00 – 00:00 5th/8th Play offs loser v 5th/8th Play offs loser – 7th/8th Play offs Çarşamba Stadyumu
Futbol 10:00 – 00:00 5th/8th Play offs winner v 5th/8th Play offs winner – 5th/6th Play offs Bafra Stadyumu
Futbol 17:00 – 00:00 SF1 loser v SF2 loser – 3rd/4th Play offs Samsun Stadyumu
Futbol 21:00 – 00:00 1st Group v 2nd Group –  Final Samsun Stadyumu
Oryantiring 10:00 – 00:00 Relay Oryantiring
Plaj Voleybolu 09:00 – 12:50 Finals Men&Women Plaj Voleybolu Sahası
Taekwondo 09:00 – 18:00 Kyorugi Competitions Men: -58kg, -68kg  Women: -67kg, +67kg Atatürk Spor Salonu

30 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Futbol 16:00 SF1 winner v SF2 winner – Final Canik 19 Mayıs Stadyumu
Taekwondo 09:00 – 17:00 Kyorugi Competitions    Men: -80kg, +80kg     Women: -49kg, -57kg Atatürk Spor Salonu
+ 18 Temmuz

18 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atıcılık 11:30 – 13:30 PET Air Rifle Men Bafra Atıcılık Poligonu
Futbol 10:00 – 00:00 Turkey v Brazil Samsun Stadyumu
Futbol 10:00 – 00:00 Russia v China Bafra Stadyumu
Futbol 10:00 – 00:00 Great Britain v Poland Çarşamba Stadyumu
+ 19 Temmuz

19 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atıcılık 10:00 – 11:15 10m Air Rifle Men Qualification 1 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 12:15 – 13:30 10m Air Rifle Men Qualification 2 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 13:15 – 14:45 PET 50m Rifle 3 Position Women Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 15:00 – 16:15 10m Air Rifle Men Final Bafra Atıcılık Poligonu
Badminton 09:30 – 18:00 Team events – Group Stages Round 1&2 Bafra Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Turkey v Poland Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Russia v Australia Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Greece v Chinese Taipei Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Slovenia v Argentina Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Venezuela v Lithuania Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Ukraine v Kenya Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Italy v Poland Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Russia v Lİthuania Bahattin Ekinci Spor Salonu
Futbol 10:00 – 00:00 Egypt v Venezuela Bafra Stadyumu
Futbol 10:00 – 00:00 Ukraine v Japan Çarşamba Stadyumu
Futbol 10:00 – 00:00 Italy v Argentina Samsun Stadyumu
Futbol 16:00 – 00:00 France v Nigeria Bafra Stadyumu
Futbol 16:00 – 00:00 Russia v Korea Samsun Stadyumu
Futbol 16:00 – 00:00 Great Britain – Brazil Çarşamba Stadyumu
Futbol 20:00 – 00:00 Turkey v Saudi Arabia Samsun Stadyumu
Futbol 20:00 – 00:00 Germany v Iran Bafra Stadyumu
Tenis 09:00 – 00:00 1st round Singles Men Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 1st round Singles Women Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 1st round Mixed Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 10:00 – 00:00 Russia v Canada Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 11:00 – 00:00 Brazil v Venezuela Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 12:30 – 00:00 Japan v Italy Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 13:00 – 00:00 Italy v Japan Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Russia v Poland Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Ukraine v Brazil Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 17:00 – 00:00 USA v Iran Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:30 – 00:00 USA v Poland Hasan Doğan Spor Salonu
Yol Bisikleti 09:00 – 00:00 1000m Sprint Men&Women 19 Mayıs  Bisiklet Parkuru
+ 20 Temmuz

20 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atıcılık 10:00 – 11:45 50m Rifle 3 Position Women Qualification Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 13:15 – 14:30 50m Rifle 3 Position Women Final Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 15:00 – 17:15 PET 25m Pistol Men Bafra Atıcılık Poligonu
Badminton 09:30 – 18:00 Team events – Group Stages Round 3 & Quarter Finals Bafra Spor Salonu
Basketbol 10:00 – 00:00 Australia v Slovenia Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 10:00 – 00:00 Poland v Greece Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 12:00 – 00:00 Kenya v Russia Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 12:00 – 00:00 Lithuania v Turkey Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 14:00 – 00:00 China v Russia Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 14:00 – 00:00 Lithuania v Italy Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Argentina v Ukraine Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Chinese Taipei v Venezuela Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 18:00 – 00:00 Kenya v Ukraine Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:00 – 00:00 Turkey v Germany Bahattin Ekinci Spor Salonu
Bowling 09:00 – 12:00 Singles – Men Group A (80 x) Samsun Bowling Tesisi
Bowling 13:00 – 16:00 Singles – Men Group B (80 x) Samsun Bowling Tesisi
Bowling 16:30 – 18:00 Individual – Men / finals Samsun Bowling Tesisi
Futbol 18:00 – 00:00 China v Turkey Samsun Stadyumu
Futbol 18:00 – 00:00 Poland v Russia Bafra Stadyumu
Futbol 18:00 – 00:00 Brazil v Great Britain Çarşamba Stadyumu
Greko-Romen Güreş 17:30 – 00:00 Official Weight&Medical Control  ( 59, 71, 80, 98 kgs) Kavak Spor Salonu
Hentbol 11:00 – 00:00 Turkey v Brazil Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 14:00 – 00:00 Russia v Serbia Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 17:00 – 00:00 Croatia v Cameroon Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 20:00 – 00:00 Denmark v Germany Çarşamba Spor Salonu
Judo 09:00 – 11:00 Kata Team Atatürk Spor Salonu
Judo 11:00 – 15:00 Individual Men 60kgs, 66kgs, 73kgs Atatürk Spor Salonu
Judo 11:00 – 15:00 Individual Women 48kgs, 52kgs, 57kgs Atatürk Spor Salonu
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Team Events Men&Women Okçuluk Spor Salonu
Plaj Voleybolu 08:00 – 19:50 Group Stages Round 1 Men&Women Plaj Voleybolu Sahası
Tenis 09:00 – 00:00 1st round Doubles Men Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 1st round Doubles Women Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 2nd round Mixed Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 10:00 – 00:00 Canada v Japan Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 11:00 – 00:00 Venezuela v Italy Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 12:30 – 00:00 Brazil v Poland Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 13:00 – 00:00 Poland v USA Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Ukraine v Russia Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Ukraine v USA Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 17:00 – 00:00 Turkey v Brazil Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:30 – 00:00 Turkey v Russia Hasan Doğan Spor Salonu
Yüzme 09:00 – 00:00 4 x 100m Freestyle Relay Mixed Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 400m Freestyle men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 200m Freestyle Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 50m Backstroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 50m Breaststroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 200m Butterfly Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 800m Freestyle Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 4 x 100m Medley Relay Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 4 x 100m Freestyle Relay Mixed Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 400m Freestyle Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 200m Freestyle Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 50m Backstroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 50m Breaststroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 200m Butterfly Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 4 x 100m Medley Relay Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
+ 21 Temmuz

21 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atıcılık 09:30 – 14:00 25m Pistol Men Qualification Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 12:00 – 14:15 PET Air Pİstol Women Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 14:00 – 16:00 25m Pistol Men Final Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 16:30 – 18:45 PET 50m Prone Men Bafra Atıcılık Poligonu
Badminton 09:30 – 18:00 Team events – Semi Finals & Finals Bafra Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Lithuania v Poland Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Kenya v Australia Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Venezuela v Greece Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Ukraine v Slovenia Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Poland v Lithuania Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Italy v China Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Turkey v Chinese Taipei Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Russia v Argentina Bahattin Ekinci Spor Salonu
Bowling 09:00 – 12:00 Singles – Women Group A (60 x) Samsun Bowling Tesisi
Bowling 13:00 – 16:00 Singles – Women Group B (40 x) Samsun Bowling Tesisi
Bowling 16:30 – 18:00 Individual – Women / finals Samsun Bowling Tesisi
Futbol 10:00 – 00:00 Germany v France Samsun Stadyumu
Futbol 10:00 – 00:00 Iran v Nigeria Çarşamba Stadyumu
Futbol 10:00 – 00:00 Korea v Brazil Bafra Stadyumu
Futbol 16:00 – 00:00 Ukraine v Italy Bafra Stadyumu
Futbol 16:00 – 00:00 Japan v Argentina Samsun Stadyumu
Futbol 16:00 – 00:00 Saudi Arabia v Venezuela Çarşamba Stadyumu
Futbol 20:00 – 00:00 Turkey v Egypt Samsun Stadyumu
Futbol 20:00 – 00:00 Russia v Great Britain Bafra Stadyumu
Golf 08:00 – 00:00 Qualifying Round 1 Samsun Golf Sahası
Greko-Romen Güreş 14:00 – 19:00 Elimination rounds&Finals  ( 59kg, 71kg, 80kg, 98kg ) Kavak Spor Salonu
Greko-Romen Güreş 17:30 – 00:00 Official Weight&Medical Control (66, 75, 85, 130 kgs) Kavak Spor Salonu
Judo 10:00 – 15:00 Individual Men 81kgs, 90kgs, 100kgs, +100kgs Atatürk Spor Salonu
Judo 10:00 – 15:00 Individual Women 63kgs, 70kgs, 78kgs, +78kgs Atatürk Spor Salonu
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Team – Men&Women Okçuluk Spor Salonu
Oryantiring 10:00 – 00:00 Sprint Oryantiring
Plaj Voleybolu 08:00 – 19:50 Group Stages Round 2 Men&Women Plaj Voleybolu Sahası
Tenis 09:00 – 00:00 2nd round Singles Men Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 2nd round Singles Women Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 11:00 – 00:00 Japan v Venezuela Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 13:00 – 00:00 USA v Ukraine Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Italy v Canada Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Iran v Poland Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:00 – 00:00 Italy v Turkey Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:30 – 00:00 Japan v Turkey Hasan Doğan Spor Salonu
Yol Bisikleti 09:00 – 00:00 Individual Time Trial Men&Women 19 Mayıs  Bisiklet Parkuru
Yüzme 09:00 – 00:00 50m Freestyle Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 100m Breaststroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 100m Backstroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 400m Individual Medley Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 100m Butterfly Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 4 x 200m Freestyle Relay Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 50m Freestyle Women (Semi-final) Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 100m Breaststroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 100m Backstroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 400m Individual Medley Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 100m Butterfly Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 800m Freestyle Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 4 x 200m Freestyle Relay Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
+ 22 Temmuz

22 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atıcılık 09:30 – 10:20 10m Air Pistol Women Qualification 1 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 10:30 – 11:20 50m Prone Men Qualification 1 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 11:15 – 12:05 10m Air Pistol Women Qualification 2 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 12:20 – 13:10 50m Prone Men Qualification 2 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 13:30 – 16:00 10m Air Pistol Women Final Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 14:45 – 16:00 50m Prone Men Final Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 16:30 – 18:45 PET 10m Air Pİstol Men Bafra Atıcılık Poligonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Greece v Kenya Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Ukraine v Turkey Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 China v Poland Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Russia v Italia Bahattin Ekinci Spor Salonu
Bowling 09:00 – 12:00 Doubles – Men Group A (34 x) Samsun Bowling Tesisi
Bowling 13:00 – 16:00 Doubles – Men Group B (34 x) Samsun Bowling Tesisi
Bowling 16:30 – 18:00 Doubles – Men / finals Samsun Bowling Tesisi
Futbol 18:00 – 00:00 Turkey v Poland Bafra Stadyumu
Futbol 18:00 – 00:00 Russia v Great Britain Samsun Stadyumu
Futbol 18:00 – 00:00 China v Brazil Çarşamba Stadyumu
Golf 08:00 – 00:00 Qualifying Round 2 Samsun Golf Sahası
Greko-Romen Güreş 14:00 – 19:00 Elimination rounds&Finals  (66kg, 75kg, 85kg, 130kg) Kavak Spor Salonu
Hentbol 11:00 – 00:00 Germany v Croatia Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 14:00 – 00:00 Cameroon v Denmark Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 17:00 – 00:00 Serbia v Turkey Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 20:00 – 00:00 Brazil v Russia Çarşamba Spor Salonu
Judo 10:00 – 14:00 Team – Men&Women Atatürk Spor Salonu
Plaj Voleybolu 08:00 – 19:50 Group Stages Round 3 Men&Women Plaj Voleybolu Sahası
Tenis 09:00 – 00:00 3rd round Singles Men Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 3rd round Singles Women Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 2nd round Doubles Men Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 2nd round Doubles Women Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 10:00 – 00:00 Russia v Japan Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 11:00 – 00:00 Brazil v Italy Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 12:30 – 00:00 USA v Brazil Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 13:00 – 00:00 Ukraine v Iran Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Russia v USA Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Poland v Ukraine Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 17:00 – 00:00 Turkey v Japan Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:30 – 00:00 Turkey v Italy Hasan Doğan Spor Salonu
Yüzme 09:00 – 00:00 100m Freestyle Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 200m Breaststroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 200m Backstroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 200m Individual Medley Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 50m Butterfly Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 4 x 100m Freestyle Relay Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 50m Freestyle Women (Final) Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 100m Freestyle Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 200m Breaststroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 200m Backstroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 200m Individual Medley Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 50m Butterfly Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 4 x 100m Freestyle Relay Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
+ 23 Temmuz

23 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atletizm 15:00 – 00:00 Heptathlon – 100m Hurdles İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 16:00 – 00:00 Pole Vault Final İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 16:10 – 00:00 Shot Put (Group A) Qualifying İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 16:30 – 00:00 Heptathlon – High Jump İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:10 – 00:00 Shot Put (Group B) Qualifying İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:20 – 00:00 100m Qualifying İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:30 – 00:00 Hammer Throw Final İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:50 – 00:00 100m Qualifying İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:50 – 00:00 1500m Semi-Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:00 – 00:00 Heptathlon –  Shot Put İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:20 – 00:00 10,000m Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:30 – 00:00 Triple Jump Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:30 – 00:00 400m Hurdles  Semi-Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 21:00 – 00:00 Heptathlon –  200m İlkadım Atletizm Sahası
Atıcılık 10:00 – 11:15 10m Air Pistol Men Qualification 1 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 10:00 – 13:15 PET 50m Rifle 3 Position Men Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 12:15 – 13:30 10m Air Pistol Men Qualification 2 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 15:00 – 16:00 10m Air Pistol Men Final Bafra Atıcılık Poligonu
Badminton 09:00 – 19:00 Individual events Bafra Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Australia v Ukraine Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Poland v Venezuela Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Argentina v Kenya Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Chinese Taipei v Lithuania Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Lithuania v China Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Poland v Russia Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Slovenia v Russia Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Greece v Turkey Bahattin Ekinci Spor Salonu
Bowling 09:00 – 12:00 Doubles – Women Group A (30 x) Samsun Bowling Tesisi
Bowling 13:00 – 16:00 Doubles – Women Group B (30 x) Samsun Bowling Tesisi
Bowling 16:30 – 18:00 Doubles – Women / finals Samsun Bowling Tesisi
Futbol 10:00 – 00:00 Egypt v Saudi Arabia Samsun Stadyumu
Futbol 10:00 – 00:00 Venezuela v Turkey Çarşamba Stadyumu
Futbol 15:00 – 00:00 France v Iran Çarşamba Stadyumu
Futbol 15:00 – 00:00 Nigeria v Germany Bafra Stadyumu
Futbol 18:00 – 00:00 Italy v Japan Çarşamba Stadyumu
Futbol 18:00 – 00:00 Argentina v Ukraine Bafra Stadyumu
Futbol 21:00 – 00:00 Great Britain v Korea Samsun Stadyumu
Futbol 21:00 – 00:00 Brazil v Russia Bafra Stadyumu
Golf 08:00 – 00:00 Round of 16 Samsun Golf Sahası
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Mixed doubles Okçuluk Spor Salonu
Oryantiring 09:00 – 00:00 Relay Sprint Oryantiring
Plaj Voleybolu 09:00 – 19:50 Group Stages Round 4 and 5  Men&Women Plaj Voleybolu Sahası
Tenis 09:00 – 00:00 Doubles  Men / quarter finals Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 Doubles  Women / quarter finals Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 3rd round Mixed Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 11:00 – 00:00 Japan v Brazil Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 13:00 – 00:00 Iran v Russia Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Italy v Russia Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Poland v Ukraine Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:00 – 00:00 Venezuela v Turkey Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:30 – 00:00 Canada v Turkey Hasan Doğan Spor Salonu
Yol Bisikleti 09:00 – 13:00 Individual Road Race 19 Mayıs  Bisiklet Parkuru
Yol Bisikleti 15:00 – 18:00 Individual Road Race 19 Mayıs  Bisiklet Parkuru
+ 24 Temmuz

24 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atletizm 15:30 – 00:00 Heptathlon – Long Jump İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 16:00 – 00:00 Pole Vault Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:00 – 00:00 400m Hurdles Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:20 – 00:00 400m Hurdles Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:50 – 00:00 1500m Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:00 – 00:00 Shot Put Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:00 – 00:00 Heptathlon –  Javelin Throw İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:10 – 00:00 1500m Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:30 – 00:00 10,000m  Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:30 – 00:00 Javelin Throw Qualifying Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:40 – 00:00 100m Semi-Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:10 – 00:00 100m Semi-Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:40 – 00:00 Heptathlon –  800m İlkadım Atletizm Sahası
Atıcılık 09:00 – 11:45 50m Rifle 3 Position Men Qualification 1 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 10:00 – 12:15 PET 10m Air Rifle Women Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 12:30 – 15:15 50m Rifle 3 Position Men Qualification 2 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 15:15 – 18:30 PET 25m Rapid Fire Pistol Men Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 16:30 – 18:30 50m Rifle 3 Position Men Final Bafra Atıcılık Poligonu
Badminton 09:00 – 19:00 Individual events Bafra Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Kenya v Turkey Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Greece v Ukraine Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Chinese Taipei v Poland Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Argentina v Australia Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Turkey v Venezuela Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Russia v Ukraine Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Lithuania v Greece Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Kenya v Slovenia Bahattin Ekinci Spor Salonu
Bowling 09:00 – 12:00 Trios – Men (36 x) / 1 – 3 games Samsun Bowling Tesisi
Bowling 13:00 – 16:00 Trios – Men (36 x) / 4 – 6 games Samsun Bowling Tesisi
Bowling 16:30 – 18:30 Trios – Men / finals Samsun Bowling Tesisi
Dağ Bisikleti 09:00 – 00:00 Cross-Country Olympic (XCO) Dağ Bisikleti Parkuru
Futbol 18:00 – 00:00 Great Britain v Turkey Çarşamba Stadyumu
Futbol 18:00 – 00:00 Brazil v Russia Bafra Spor Salonu
Futbol 18:00 – 00:00 Poland v China Samsun Stadyumu
Golf 08:00 – 00:00 Quarter finals Samsun Golf Sahası
Hentbol 11:00 – 00:00 Serbia v Brazil Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 14:00 – 00:00 Turkey v Russia Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 17:00 – 00:00 Denmark v Croatia Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 20:00 – 00:00 Cameroon v Germany Çarşamba Spor Salonu
Karate 09:00 – 13:00 Kata Individual Men & Women Atatürk Spor Salonu
Karate 09:00 – 13:00 Kumite Individual Men -60kg Atatürk Spor Salonu
Karate 09:00 – 13:00 Kumite Individual Women -50kg Atatürk Spor Salonu
Karate 14:30 – 17:30 Kata Team Men & Women Atatürk Spor Salonu
Karate 14:30 – 17:30 Kumite Individual Men -67kg Atatürk Spor Salonu
Karate 14:30 – 17:30 Kumite Individual Women -55kg Atatürk Spor Salonu
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Doubles Men&Women Okçuluk Spor Salonu
Plaj Voleybolu 09:00 – 12:50 Lucky Loser Men&Women Plaj Voleybolu Sahası
Serbest Güreş 17:30 – 00:00 Official Weight&Medical Control (57, 65, 74, 97 kgs) Kavak Spor Salonu
Tenis 09:00 – 00:00 Singles Men / quarter finals Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 Singles Women / quarter finals Samsun Tenis Kulübü
Yüzme 09:00 – 00:00 4 x 100m Medley Relay Mixed Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 400m Freestyle Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 200m Freestyle Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 50m Backstroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 50m Breaststroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 200m Butterfly Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 1500m Freestyle Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 4 x 100m Medley Relay Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 4 x 100m Medley Relay Mixed Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 400m Freestyle Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 200m Freestyle Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 50m Backstroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 50m Breaststroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 200m Butterfly Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 00:00 4 x 100m Medley Relay Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
+ 25 Temmuz

25 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atletizm 16:00 – 00:00 Javelin Throw Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:00 – 00:00 High Jump Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:30 – 00:00 100m  Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:40 – 00:00 Hammer Throw Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:50 – 00:00 100m  Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:30 – 00:00 3000m Steeplechase Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:00 – 00:00 400m Qualifying Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:10 – 00:00 Long Jump (Group A) Qualifying Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:10 – 00:00 Long Jump (Group B) Qualifying Men İlkadım Atletizm Sahası
Atıcılık 10:00 – 10:50 10m Air Rifle Women Qualification 1 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 10:00 – 00:00 25m Rapid Fire Pistol Men Qualification Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 11:50 – 12:40 10m Air Rifle Women Qualification 2 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 14:15 – 15:30 10m Air Rifle Women Final Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 16:30 – 00:00 PET 25m Pistol Women Bafra Atıcılık Poligonu
Badminton 09:00 – 19:00 Individual events Bafra Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 QF1 B2-A3 Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 QF2 A1-B4 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 QF3 A2-B3 Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 QF4 B1-A4 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 QF1 B2-A3 Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 QF2 A1-B4 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 QF3 A2-B3 Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 QF4 B1-A4 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Bowling 09:00 – 12:00 Trios – Women (30 x) / 1 – 3 games Samsun Bowling Tesisi
Bowling 13:00 – 16:00 Trios – Women (30 x) / 4 – 6 games Samsun Bowling Tesisi
Bowling 16:30 – 18:30 Trios – Women / finals Samsun Bowling Tesisi
Futbol 16:00 – 00:00 1st Group A v 2nd Group  B – QF1 Samsun Stadyumu
Futbol 16:00 – 00:00 1st Group B v 2nd Group  A – QF2 Bafra Stadyumu
Futbol 20:00 – 00:00 1st Group C v 2nd Group  D – QF3 Samsun Stadyumu
Futbol 20:00 – 00:00 1st Group D v 2nd Group  C – QF4 Bafra Stadyumu
Golf 08:00 – 00:00 Semi finals Samsun Golf Sahası
Karate 09:30 – 13:00 Kumite Individual Men -75kgs, -84kgs Atatürk Spor Salonu
Karate 09:30 – 13:00 Kumite Individual Women -61kgs, -68kgs Atatürk Spor Salonu
Karate 14:30 – 17:30 Kumite Individual Men +84kgs Atatürk Spor Salonu
Karate 14:30 – 17:30 Kumite Individual Women +68kgs Atatürk Spor Salonu
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Singles Men&Women Okçuluk Spor Salonu
Oryantiring 10:00 – 00:00 Middle distance Oryantiring
Plaj Voleybolu 09:00 – 19:50 Round of 16 Men&Women Plaj Voleybolu Sahası
Serbest Güreş 14:00 – 19:00 Elimination rounds&Finals  ( 57kg, 65kg, 74kg, 97kg) Kavak Spor Salonu
Serbest Güreş 17:30 – 00:00 Official Weight&Medical Control (61, 70, 86, 125 kgs) Kavak Spor Salonu
Tenis 09:00 – 00:00 Doubles  Men / semi finals Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 Doubles  Women / semi finals Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 Mixed / quarter finals Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 10:00 – 00:00 QF1  A1 v B4 Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 11:00 – 00:00 QF1  A1 v B4 Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 12:30 – 00:00 QF2  A2/3 v B2/3 Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 13:00 – 00:00 QF2 A2/3 v B2/3 Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 QF3  A2/3 v B2/3 Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 QF3 A2/3 v B2/3 Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 17:00 – 00:00 QF4 A4 v B1 Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:30 – 00:00 QF4 A4 v B1 Hasan Doğan Spor Salonu
Yol Bisikleti 09:00 – 13:00 50km Points Race 19 Mayıs  Bisiklet Parkuru
Yol Bisikleti 15:00 – 18:00 50km Points Race 19 Mayıs  Bisiklet Parkuru
Yüzme 09:00 – 00:00 50m Freestyle Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 00:00 100m Breaststroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 100m Backstroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 400m Individual Medley Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 100m Butterfly Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 4 x 200m Freestyle Relay Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 50m Freestyle Men (Semi-final) Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 100m Breaststroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 100m Backstroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 400m Individual Medley Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 100m Butterfly Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 1500m Freestyle Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 4 x 200m Freestyle Relay Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
+ 26 Temmuz

26 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atletizm 16:00 – 00:00 Discus Throw (Group A) Qualifying Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:00 – 00:00 Discus Throw (Group B) Qualifying Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:00 – 00:00 400m Semi-Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:20 – 00:00 400m Semi-Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:50 – 00:00 100m Hurdles Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:00 – 00:00 Shot Put Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:20 – 00:00 110m Hurdles Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:30 – 00:00 Long Jump Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:50 – 00:00 800m Qualifying Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:30 – 00:00 200m Qualifying Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:00 – 00:00 200m Qualifying Men İlkadım Atletizm Sahası
Atıcılık 10:00 – 00:00 25m Pistol Women Qualification Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 13:30 – 14:30 25m Pistol Women Final Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 16:00 – 18:15 PET 50m Pİstol Men Bafra Atıcılık Poligonu
Badminton 09:30 – 19:00 Individual events Bafra Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Place 5-8 QF1 Loser v QF2 Loser Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Place 5-8 QF3 Loser v QF4 Loser Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Place 5-8 QF1 Loser v QF2 Loser Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Place 5-8 QF3 Loser v QF4 Loser Bahattin Ekinci Spor Salonu
Futbol 18:00 – 00:00 Turkey v Russia Samsun Stadyumu
Futbol 18:00 – 00:00 China v Great Britain Bafra Stadyumu
Futbol 18:00 – 00:00 Poland v Brazil Çarşamba Stadyumu
Golf 08:00 – 00:00 Final Samsun Golf Sahası
Hentbol 11:00 – 00:00 SHF 1 – Group A Place 3 v Group B Place 4 Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 14:00 – 00:00 SHF 2 – Group B Place 3 v Group A Place 4 Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 17:00 – 00:00 HF 1 – Group A Place 1 v Group B Place 2 Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 20:00 – 00:00 HF 2 – Group B Place 1 v Group A Place 2 Çarşamba Spor Salonu
Karate 09:00 – 13:00 Kumite Open Men & Women Atatürk Spor Salonu
Karate 14:30 – 17:00 Kumite Team Men & Women Atatürk Spor Salonu
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Singles Men&Women Okçuluk Spor Salonu
Plaj Voleybolu 09:00 – 17:50 Quarter finals Men&Women Plaj Voleybolu Sahası
Serbest Güreş 14:00 – 19:00 Elimination rounds&Finals  (61kg, 70kg, 86kg, 125kg) Kavak Spor Salonu
Tenis 09:00 – 00:00 Singles Men / semi finals Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 Singles Women / semi finals Samsun Tenis Kulübü
Tenis 09:00 – 00:00 Mixed / semi finals Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 10:00 – 00:00 5/8 Placings  QF1 Loser v QF2 Loser Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 11:00 – 00:00 SF1  QF1 Winner v QF2 Winner Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 12:30 – 00:00 5/8 Placings  QF3 Loser v QF4 Loser Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 13:00 – 00:00 SF2  QF3 Winner v QF4 Winner Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 5/8 Placings  QF1 Loser v QF2 Loser Hasan Doğan Spor Salonu
Voleybol 15:30 – 00:00 SF1  QF1 Winner v QF2 Winner Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:30 – 00:00 SF2  QF3 Winner v QF4 Winner Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:30 – 00:00 5/8 Placings  QF3 Loser v QF4 Loser Hasan Doğan Spor Salonu
Yüzme 09:00 – 11:00 100m Freestyle Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 200m Breaststroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 200m Backstroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 200m Individual Medley Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 50m Butterfly Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 09:00 – 11:00 4 x 100m Freestyle Relay Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 50m Freestyle Men (Final) Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 100m Freestyle Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 200m Breaststroke Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 200m Backstroke Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 200m Individual Medley Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 50m Butterfly Women Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
Yüzme 17:00 – 19:00 4 x 100m Freestyle Relay Men Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
+ 27 Temmuz

27 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atletizm 15:00 – 00:00 Decathlon – 100m İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 16:10 – 00:00 Decathlon –  Long Jump İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:00 – 00:00 400m Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:10 – 00:00 Javelin Throw Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:20 – 00:00 400m Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:40 – 00:00 Decathlon –  Shot Put İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:50 – 00:00 800m Semi-Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:10 – 00:00 Long Jump Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:00 – 00:00 800m Semi-Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:10 – 00:00 Decathlon – High Jump İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:20 – 00:00 200m Semi-Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:40 – 00:00 200m Semi-Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:10 – 00:00 Discus Throw Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 21:10 – 00:00 Decathlon –  400m İlkadım Atletizm Sahası
Atıcılık 09:30 – 11:00 50m Pistol Men Qualification 1 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 12:00 – 13:30 50m Pistol Men Qualification 2 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 15:00 – 17:00 50m Pistol Men Final Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 16:30 – 18:45 PET 50m Prone Women Bafra Atıcılık Poligonu
Badminton 09:30 – 18:00 Individual events – Quarter Finals Bafra Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 SF1- QF1 Winner v QF2 Winner Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 11:00 – 00:00 Place 7-8 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 SF2 – QF3 Winner v QF4 Winner Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Place 5-6 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Place 7-8 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 SF1- QF1 Winner v QF2 Winner Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 SF2 – QF3 Winner v QF4 Winner Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Place 5-6 Bahattin Ekinci Spor Salonu
Bowling 09:00 – 12:00 Team – Men (24 x) 1 – 3 games Samsun Bowling Tesisi
Bowling 13:00 – 16:00 Team – Men (24 x) 2st – 3 games Samsun Bowling Tesisi
Bowling 16:30 – 18:30 Team – Men / finals Samsun Bowling Tesisi
Futbol 10:00 – 00:00 QF1 Loser v QF3 Loser –  5th/8th Play offs Bafra Stadyumu
Futbol 10:00 – 00:00 QF2 Loser v QF4 Loser –  5th/8th Play offs Çarşamba Stadyumu
Futbol 16:00 – 00:00 QF1 Winner v QF3 Winner –  SF1 Samsun Stadyumu
Futbol 20:00 – 00:00 QF2 Winner v QF4 Winner –  SF2 Samsun Stadyumu
Hentbol 12:00 – 00:00 Place 7 – Loser SHF 1 v Loser SHF 2 Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 15:00 – 00:00 Place 5 – Winner SHF 2 v Winner SHF 1 Çarşamba Spor Salonu
Masa Tenisi 09:00 – 18:00 Singles Men&Women Okçuluk Spor Salonu
Oryantiring 10:00 – 00:00 Long distance Oryantiring
Plaj Voleybolu 09:00 – 19:50 Semi finals Men&Women Plaj Voleybolu Sahası
Tenis 10:00 – 00:00 Doubles  Men / 3rd-4th place Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 – 00:00 Doubles  Men / final Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 – 00:00 Doubles  Women / 3rd-4th place Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 – 00:00 Doubles  Women / final Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 11:00 – 00:00 7/8 Placings M25 Loser v M27 Loser Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 13:00 – 00:00 5/6 Placings M25 Winner v M27 Winner Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 7/8 Placings W21 Loser v W23 Loser Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:00 – 00:00 5/6 Placings W21 Winner v W23 Winner Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
+ 28 Temmuz

28 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atletizm 15:00 – 00:00 Decathlon –  110m Hurdles İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 16:10 – 00:00 Decathlon –  Discus Throw İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:30 – 00:00 Triple Jump Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:40 – 00:00 Decathlon – Pole Vault İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:00 – 00:00 200m Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:20 – 00:00 200m Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:40 – 00:00 800m Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:00 – 00:00 800m Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:30 – 00:00 4 x 100m Relay Semi-Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:40 – 00:00 Decathlon –  Javelin Throw İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:50 – 00:00 4 x 100m Relay Semi-Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:20 – 00:00 4 x 400m Relay Semi-Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 21:10 – 00:00 Decathlon –  1500m İlkadım Atletizm Sahası
Atıcılık 10:00 – 10:50 50m Prone Women Qualification 1 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 11:50 – 12:40 50m Prone Women Qualification 2 Bafra Atıcılık Poligonu
Atıcılık 14:00 – 15:30 50m Prone Women Final Bafra Atıcılık Poligonu
Badminton 09:00 – 11:30 Individual events – Semi Finals Bafra Spor Salonu
Badminton 13:00 – 18:00 Individual events – Finals Bafra Spor Salonu
Bowling 09:00 – 12:00 Team – Women (16 x) 1 – 3 games Samsun Bowling Tesisi
Bowling 13:00 – 16:00 Team – Women (16 x) 4 – 6  games Samsun Bowling Tesisi
Bowling 16:30 – 18:30 Team – Women / finals Samsun Bowling Tesisi
Futbol 17:00 – 00:00 5th Group v 6th Group Bafra Stadyumu
Futbol 20:00 – 00:00 3rd Group v 4th Group Samsun Stadyumu
Hentbol 12:00 – 00:00 Place 3 – Loser HF 1 v Loser HF 2 Çarşamba Spor Salonu
Hentbol 15:00 – 00:00 Final – Winner HF 2 v Winner HF 1 Çarşamba Spor Salonu
Taekwondo 09:00 – 16:00 Poomsae Individual&Pair&Team Atatürk Spor Salonu
Tenis 10:00 – 00:00 Singles  Men / 3rd-4th place Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 – 00:00 Singles Men / final Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 – 00:00 Singles  Women / 3rd-4th place Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 – 00:00 Singles  Women / final Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 – 00:00 Mixed / 3rd-4th place Samsun Tenis Kulübü
Tenis 10:00 – 00:00 Mixed / final Samsun Tenis Kulübü
Voleybol 11:00 – 00:00 3/4 Placings  SF1 Loser v SF2 Loser Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 13:00 – 00:00 3/4 Placings  SF1 Loser v SF2 Loser Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 15:00 – 00:00 Final SF1 Winner v SF2 Winner Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
Voleybol 17:00 – 00:00 Final SF1 Winner v SF2 Winner Mustafa Dağıstanlı S. Salonu
+ 29 Temmuz

29 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Atletizm 07:30 – 00:00 Marathon Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 07:30 – 00:00 Marathon Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:00 – 00:00 High Jump Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:30 – 00:00 Discus Throw Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 17:50 – 00:00 5000m Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:30 – 00:00 4 x 100m Relay Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 18:50 – 00:00 4 x 100m Relay Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:10 – 00:00 5000m Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 19:40 – 00:00 4 x 400m Relay Final Women İlkadım Atletizm Sahası
Atletizm 20:00 – 00:00 4 x 400m Relay Final Men İlkadım Atletizm Sahası
Basketbol 11:00 – 00:00 Bronze Medal Match Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 13:30 – 00:00 Bronze Medal Match Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 16:00 – 00:00 Final Yaşar Doğu Spor Salonu
Basketbol 18:30 – 00:00 Final Yaşar Doğu Spor Salonu
Bowling 09:00 – 10:00 Master Men 1st round Samsun Bowling Tesisi
Bowling 09:00 – 10:00 Master Women 1st round Samsun Bowling Tesisi
Bowling 10:30 – 11:30 Master Men 2nd round Samsun Bowling Tesisi
Bowling 10:30 – 11:30 Master Women 2nd round Samsun Bowling Tesisi
Bowling 12:00 – 13:00 Master Men Quarterfinal Samsun Bowling Tesisi
Bowling 12:00 – 13:00 Master Women Quarterfinal Samsun Bowling Tesisi
Bowling 13:30 – 14:30 Semifinal and Final Men and Women Samsun Bowling Tesisi
Futbol 10:00 – 00:00 5th/8th Play offs loser v 5th/8th Play offs loser – 7th/8th Play offs Çarşamba Stadyumu
Futbol 10:00 – 00:00 5th/8th Play offs winner v 5th/8th Play offs winner – 5th/6th Play offs Bafra Stadyumu
Futbol 17:00 – 00:00 SF1 loser v SF2 loser – 3rd/4th Play offs Samsun Stadyumu
Futbol 21:00 – 00:00 1st Group v 2nd Group –  Final Samsun Stadyumu
Oryantiring 10:00 – 00:00 Relay Oryantiring
Plaj Voleybolu 09:00 – 12:50 Finals Men&Women Plaj Voleybolu Sahası
Taekwondo 09:00 – 18:00 Kyorugi Competitions Men: -58kg, -68kg  Women: -67kg, +67kg Atatürk Spor Salonu
+ 30 Temmuz

30 Temmuz 2017

Branş Saat Etkinlik Tesis
Futbol 16:00 SF1 winner v SF2 winner – Final Canik 19 Mayıs Stadyumu
Taekwondo 09:00 – 17:00 Kyorugi Competitions    Men: -80kg, +80kg     Women: -49kg, -57kg Atatürk Spor Salonu




Olimpiyat 2017

Deaflympics 2017 tamamlandı

Samsun’da 18-30 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen ve Deaflympics tarihinin en yüksek katılımlı organizasyonu olan "23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları"nda 21 farklı branşta, Rusya...

Deaflympics Samsun 2017 kapanış seremonisiyle sona erdi

Türk spor tarihinin ve Deaflympics tarihinin en yüksek katılımlı organizasyonu 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları Deaflympics Samsun 2017, Yaşar Doğu Spor Salonu'ndaki görkemli...

İshak Taşçı, “Ülkenizde Atakum’un Güzelliklerini Anlatın”

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, sporcular ve milli takımların yöneticileri ile vedalaştı. Taşçı, "Ülkenizde, ilçemizin güzelliklerini anlatın. Siz artık bizim turizm tanıtım elçilerimizsiniz" dedi Dünya...

Olimpiyatlar Nerede? Hangi Tesislerde Gerçekleşecek?

20’in üzerinde tesiste gerçekleşecek olan 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları, Olimpiyat tarihinde ilk defa Golf branşı Samsun’da, Atakum Adnan Menderes Bulvarı üzerinde kurulan Samsun Golf Sahası‘nda yapılacak.

Diğer Tesis Bilgileri ise şu şekilde;

Yol Bisikleti: “19 Mayıs Bisiklet Parkuru; Adres: 19 Mayıs – Alaçam Yol Arası. İletişim: +90 (362) 431 15 78,

Yüzme: Atakum Olimpik Yüzme Havuzu; Adres: Atatürk Bulvarı Yan yolu No: 13, Yenimahalle Mahallesi, İletişim: +90 (362) 431 15 78

Judo, Karate, Taekwondo: Atatürk Spor Salonu; 19 Mayıs Stadı Yeni Mahalle Canik İletişim: +90 (362) 431 15 78

Atıcılık: Bafra Atıcılık Poligonu; Adres:Sedde Yolu 2. Sokak Fatih Mahallesi Bafra/SAMSUN İletişim: +90 (362) 431 15 78

Badminton: Bafra Spor Salonu Adres: Sedde Yolu 2. Sokak, Fatih Mahallesi, 55400 Bafra/Samsun, +90 (362) 431 15 78

Futbol: Samsun 19 Mayıs Stadyumu, Bafra Stadyumu, Çarşamba Stadyumu

Basketbol: Bahattin Ekinci Spor Salonu Adres: Samsun – Ordu Karayolu / Tekkeköy İletişim: +90 (362) 431 15 78, Yaşar Doğu Spor Salonu Adres: Sanayi Mahallesi, 55300 Tekkeköy/Samsun +90 (362) 431 15 78

Hentbol: Çarşamba Spor Salonu Adres: Beyyenice Köyü Çarşamba Şeker Fabrikası 55500 Çarşamba/SAMSUN İletişim: +90 (362) 431 15 78

Dağ Bisikleti: Dağ Bisikleti Parkuru Adres: 19 Mayıs Üniversitesi Yerleşkesi Üst Taraf Gölet Etrafı İletişim: +90 (362) 431 15 78

Voleybol: Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu, Adres: Atatürk Blv. No:17, 55100 İlkadım/Samsun İletişim: +90 (362) 431 15 78, Hasan Doğan Spor Salonu Adres: Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkez, Soğuksu Mahallesi, 55080 Canik/Samsun İletişim: +90 (362) 431 15 78

Atletizm: İlkadım Atletizm Sahası Adres: Liman Mahallesi, 55100 İlkadım/Samsun İletişim: +90 (362) 431 15 78

Serbest Güreş, Greko-Romen Güreş: Kavak Spor Salonu Adres: Yeni Cami Mahallesi OSB Sokak NO:7 Kavak/SAMSUN

Masa Tenisi: Okçuluk Spor Salonu: Adres: Atatürk Bulvarı Baruthane Mahallesi 55100 ilkadım /SAMSUN

Oryantiring: Atakum Gençlik Merkezi Çevresi, Tekkeköy Merkez, Cumhuriyet Meydanı, Bayraktepe, Kocadağ, Yeniköy, Çatmaoluk Mevkiileri

Plaj Voleybolu:

Bowling: Samsun Bowling Tesisi Adres: Atatürk Bulvarı, Baruthane Mahallesi, 55100 İlkadım/Samsun iletişim: +90 (362) 431 15 78

Tenis: Samsun Tenis Kulübü Adres: Yenimahalle Mahallesi, 55080 Canik/Samsun İletişim: +90 (362) 431 15 78

X