24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlik programı açıklandı

0

Samsun’da 24 Kasım Öğretmenler günü çeşitli etkinliklerle kutlanacak

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen yaptığı açıklamada “Geleceğimizi şekillendirecek olan evlatlarımızı çağın gereklerine uygun yetiştirmek amacıyla özverili bir şekilde çalışan ve her çocuğumuzu yetenekleri doğrultusunda yetiştirme yolunda çaba harcayan öğretmenlerimizin günlerini farklı etkinliklerle geçirmelerini istedik. Bu kapsamda 24 Kasım Öğretmenler Gününden önce bu haftayı keyifle dinlenerek, eğlenerek geçirmeleri amacıyla sosyal kültürel etkinlikler ile sportif ve sanatsal faaliyetleri içeren programlarla düzenledik. Hafta boyunca bir dizi etkinlikle onları biraz olsun dinlendirmek ve motive etmek istiyoruz” dedi.

Etkinlik programı ise şöyle;

- Reklam -

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Samsun’da 20 Kasım 2018 Salı günü saat 13:30’ da Canik Demirci Köyünde fidan dikme etkinliği, aynı gün saat 19:00’da sinema etkinliği ile öğretmenler sinema keyfi yaşayacak.
21 Kasım Çarşamba günü saat 14.00’de Güzel Sanatlar Lisesi Konferans Salonunda şiir dinletisi, okul yöneticilerinden oluşan koro ve folklor gösterisi ile eğlenceli vakit geçirecek ve aynı gün saat 19.00’da Atatürk Spor Salonunda voleybol gösteri maçı ile stres atacaklar.
22 Kasım Perşembe günü saat 10.00’da 19 Mayıs Lisesinde Eğitim Müzesi Sergisi açılışı, 15:00′ da Cumhuriyet Meydanında Oryantiring yarışması, saat 19.00’da Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezi’nde Öğretmenler günü özel konseri gerçekleştirilecek.
23 Kasım Cuma günü saat 10:00′ da 55 Öğretmen 55 Fotoğraf Projesi Ödül Töreni, Saat 18:00′ da 19 Mayıs Lisesi önünden Fener Alayı yapılarak Öğretmenler Günü hafta boyunca kutlanacak.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X