3. Geleneksel Lovelet Müzik Yarışması Başvuruları Başladı!

0

Lovelet Outlet Müzik Yarışmasının 3.sünü organize ediyor. Sesine, müziğine, yeteneğine güvenen herkesin katılabileceği yarışmanın tek koşulu, ister bir müzik grubu olsun ister solo olsun en az bir enstrüman çalmak

Her yıl büyük heyecana sahne olan eğlence dolu bir müzik yarışması düzenliyor. Başvurular 12 Mart – 12 Nisan tarihleri arasında 23 Nisan tarihine kadar danışma noktasından bizzat yapılacak olup stüdyo kayıtları alınıp elemeleri geçen adaylar finalde yarışacaklardır.

Lovelet Outlet’ te gerçekleşecek olan yarışmada Armoni Müzik’te genç yeteneklerin stüdyo kayıtları ücretsiz olarak yapılacaktır. Müzik konusunda yetenekli gençleri ortaya çıkarmak amacıyla gerçekleştirilen yarışmada birinciye 2.500 TL ikinciye 1.500 TL üçüncüye ise 1.000 TL Hediye Çeki verilecektir.

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi kampanya ve etkinlikleriyle Karadeniz halkının beğenisini kazanmaya devam ediyor. 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden, mobilyaya, kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olan Lovelet Outlet siz değerli ziyaretçilerini bekliyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X