Android uygulamamız yayında

0 1

Yayın hayatına başlayalı 2 yıl olan Samsun Etkinlik yeniliklerine devam ediyor. Uzun bir proje sonunda hazırlanan web sitemizin ardından şimdi de karşınıza android uygulamamızla çıkıyoruz.

Artık Samsun Etkinlik Rehberi Android uygulaması indirilebilir durumda.

Samsun Etkinlik ekibi tarafından geliştirilen Android uygulamamızla Samsun’daki tüm etkinliklere hızlıca ulaşabilirsiniz. Programın arayüzü olarak çok sevilen mobil site olarak geliştirildi. Daha hızlı etkinliklere ulaşmak için kategorilere tıklarak hemen istediğiniz etkinliğe ulaşabilirsiniz.

İnternet sitesinde yer alan tüm etkinlikler, galeri ve videoların yer aldığı uygulama, Google Play Store’dan Samsun Etkinlik şeklinde aratarak indirilebilirsiniz. Dilerseniz QR kodunu okutarak veya tıklayarak da bu işi yapabilirsiniz.

samsun_etkinllik_android_uygulama_QR  -  - Android uygulamamız yayında

Uygulamamızı indiren takipçilerimiz, uygulamaya mağaza üzerinden 5 yıldız vermelerini ve istek, görüş ve önerilerini yapmalarını rica ediyoruz. 🙂

Samsun Etkinlik’in mobil uygulaması, yakın bir tarihte iPhone modelleri için de gelecek.

Bu zamana kadar IPhone kullanıcılarımız tamamen mobil uyumlu hale getirilen samsunetkinlik.com üzerinden Samsun’da düzenlenen tüm etkinlikleri takip edebilirler.

Ayrıca konser, tiyatro, eğitim seminerleri gibi birçok alanda indirimli bilet sağlamak için çalışmalarımız devam etmektedir. Çok yakında sitemiz üzerinden indirimli ve kampanyalı biletlere sahip olabileceksiniz. Bizi takip etmeye, tanıdıklarına tavsiye etmeyi unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X