Asılan afişler ‘Avanak Apti’ filmini akıllara getirdi

Samsun’da gerçekleştirilecek olan Koç Spor Fest’in tanıtımı sınıfta kaldı. ‘Şehrin 4 bir yanına afiş asıp, büyük bir tanıtım yapacağız’ diyen Koordinatör Okyar Tuncel, astırdığı afişlerle akıllara Kemal Sunal'ın ‘Avanak Apti’ filmini getirdi

0

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun’a çıkışının 100. yılı vesilesiyle düzenlenen etkinlikler arasında yer alan ve Türkiye’nin en geniş katılımlı festivali olduğu iddia edilen Koç Spor Fest’in tanıtımına yeterli ilgi gösterilmiyor. Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Mustafa Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Sait Bilgiç’in de katılımıyla gerçekleştirilen lansmanda basına bilgi veren Koç Holding Kurumsal Marka Koordinatörü Okyar Tuncel, şehrin dört bir yanında konuyla ilgili tanıtım, duyuru ve çalışmaların başlayacağını söylemişti. Şehrin her yerine konuyla ilgili afişler asacaklarını da kaydeden Tuncel’in afişleri astırdığı yerler ise  tepki gördü.

ÇEVRE KİRLİLİĞİ YARATIYOR

- Reklam -

Düzenlenecek etkinlik programının sosyal medya ve internet sitelerinde görmediklerini belirten Samsunlular, günümüz dünyasında ve teknolojisinde hala sokaklara afiş asarak reklam yapılıyor. İnternet ve sosyal medya var. İnanın siz söylemeseniz görmezdim. Bu çevre/görüntü kirliliğidir. Rastgele duvarlara, otobüs duraklarına, ağaçlara, trafolara, köprü altlarına, trafik levhalarına, hatta esnafların dükkan duvarlarına bile bile asmışlar. Çevre kirliliği yaratmaktan başka bir şey değil. Sosyal medya üzerinden Samsunluların düzenlenecek olan Koç Spor Fest ile ilgili sağlıklı bir bilgi akışının bulunmuyor diye tepki gösterdi.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X