Atakum’da 100. yılda “19 Mayıs” coşku ile kutlanacak

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, 19 Mayıs 1919’un 100. Yılı için düzenlenecek program için çalışmalara başladı. Deveci, “Atakum olarak İlkadım kenti olan Samsun’un, tarihine yakışır bir 100. yıl kutlaması için her detayı düşünülmüş bir program hazırlıyoruz” diye konuştu

0

Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun‘a çıkışının 100yılı olan 19 Mayıs 2019 tarihinde düzenlenecek olan etkinlikler kapsamında Atakum Belediyesi’nde çalışmalar başladı. Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, “19 Mayıs 2019 günü Samsun’da yapılacak törenler ile tüm dünya bizi izleyecek. Her şeyin mükemmel olması için hazırlıklara şimdiden başladık” şeklinde konuştu.

Dünya Bizi İzleyecek

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, 19 Mayıs 1919’un 100. yıl dönümünde herkesin birlik olması gerektiğini dile getirdi. Deveci, “Atakum Belediye Başkanı olarak kentin tarihine ve kimliğine bu kadar büyük bir etkisi olan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın her ayrıntısı düşünülerek hazırlanmış bir program ile coşku ve birliktelik içerisinde kutlanması için elimden geleni yapacağım. İddia ediyorum 19 Mayıs 2019 günü Samsun’da yapılacak törenler ile tüm dünya bizi izleyecek. Her şeyin mükemmel olması için hazırlıklara şimdiden başladık” şeklinde konuştu.

- Reklam -

Başkan Deveci’ye ziyaretler devam ediyor

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, makamında tebrik ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Samsun’da bulunan Artvinli Dernekler ile bir araya gelen Deveci, ardından Samsun Genç İş Adamları Derneği (SAMGİAD) Başkanı Savaş Gömeç ve dernek üyeleri ile görüştü. Samsun Atatürk Kültür Vakfı yönetiminin tebriklerini kabul eden Deveci, kendisine armağan edilen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk büstü için vakıf yöneticilerine teşekkürlerini iletti.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X