Atakum’da Ramazan bir başka…

1

Atakum Belediyesinin geleneksel hale getirdiği Atakum Ramazan Sokağının, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine birbirinden güzel etkinliklerle hizmet verdiğini söyleyen Başkan Taşçı, “Tüm hemşehrilerimizi, Ramazan Ayının güzelliklerini yaşamak için, iftar ve sahur vakitleri arasında sokağımıza bekliyoruz” dedi

 

Atakum Belediyesi tarafından ilçeye kurulan dev Ramazan Sokağı, yoğun ilgi görüyor. Alışveriş stantları, çocuk oyun alanları, sahne gösterileri ve daha bir çok farklı etkinliğin Atakumlularla buluştuğu Ramazan Sokağına tüm Samsunluları davet eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Ramazan Ayının güzelliklerini yaşamak isteyen, aileleri ve sevdikleriyle birlikte hoşça vakit geçirmek isteyen tüm hemşehrilerimizi, Ramazan Sokağımıza bekliyoruz” dedi.

RAMAZAN AYININ GÜZELLİKLERİ
Atakum Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve geçtiğimiz yıllarda Samsunluların iftar ve sahur vakitleri arasında vazgeçilmez mekanlarından birisi haline gelen Atakum Ramazan Sokağı, Ramazan Ayının ilk gününde yeniden ilgi odağı oldu. Sahne gösterileri, çocuk oyun alanları, geleneksel gösteriler, alıveriş stantları ve bir çok farklı etkinliğin yer aldığı Atakum Ramazan Sokağına gösterilen ilgi karşısında duyduğu memnuniyeti ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Ramazan Ayının güzelliklerini hep birlikte yaşadıklarını söyledi.

TAŞÇI’DAN ‘RAMAZAN SOKAĞINA’ DAVET
Geçtiğimiz senelerde Yalı Kafe önünde kurulan, bu yıl vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine Türk-İş mevkiinde Seyfi Demirsoy İlkokulu yanında bulunan alana kurulan dev Ramazan Sokağına tüm Samsunluları davet eden Başkan Taşçı, “Atakum Belediyesi olarak geleneksel hale getirdiğimiz sokağımızda, Ramazan Ayının heyecanını, güzelliklerini hemşehrilerimizle birlikte yaşayacağız. Geçtiğimiz yıllarda yoğun ilgi gören, sadece Samsun’dan değil, çevre illerden de vatandaşlarımızın ilgi gösterdiği Atakum Ramazan Sokağında, Ramazan Ayı boyunca çeşitli etkinlikler eşliğinde unutulmaz bir Ramazan Ayı yaşayacağız. Yaşı biraz geçkin olanların, sıkça dile getirdiği, ‘Nerede o eski Ramazanlar’ sözünden hareketle hizmete açtığımız Atakum Ramazan Sokağına tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz” dedi.

7’den 77’ye
Atakum Ramazan Sokağında gerçekleştirilen etkinliklerden bahseden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Çocuklar için oyun alanları, tiyatro ve animasyon gösterilerinin gerçekleştirildiği sokağımızda, kültürel, sosyal ve sanatsal birçok etkinlik, vatandaşlarımızla buluşturuluyor. Ayrıca kurulan stantlarda alışveriş imkanı bulan vatandaşlarımız, iftar ve sahur vakitleri arasında keyifle zaman geçiriyor. Ramazan Ayının daha ilk gününde yoğun ilgi gören Atakum Ramazan Sokağı, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da bölgenin buluşma noktası gelecek. 7’den 77’ye mantığı ile her yaştan vatandaşımıza hitap edecek şekilde tasarladığımız sokağımız, Ramazan Ayı boyunca hemşehrilerimizin hizmetinde olacak” diye konuştu.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X