Balaç Dostluk Eli Uzatıyor

0

Balaçlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, geliri LÖSAM’a bağışlanacak olan kermes ve kan bağışı etkinliği ile düzenlediği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekliyor

Atakum Belediyesi, Toplum Gönüllüleri Derneği, İğne Deliği Gönüllüleri ve Uçuş Modu ekibinin destek verdiği etkinliğe katılımın yoğun olması bekleniyor.

2012 yılında kurulan derneğin amacının nerede yaşıyor olursa olsun hemşehrilerinin kenetlenmesini sağlamak olduğunu ifade eden Balaçlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İsa Taner; “2012 yılında kurulan derneğimiz bugüne kadar birçok değerli etkinliğe imza atmıştır. Bizlerde almış olduğumuz bu bayrağı en iyi şekilde bizden sonra geleceklere aktarmak istiyoruz. Hafta sonu düzenleyeceğimiz etkinlikten elde edilen gelir lösemili çocukların tedavisine yardımcı olmak adına LÖSAM’a aktarılacak, ayrıca Kızılay araçları ile de kan bağışları kabul edilecektir. Dolayısıyla katılım ne kadar yüksek olursa katkı o ölçüde büyüyecektir” diyerek tüm vatandaşları bu etkinliğe katılmaya davet etti.

- Reklam -

Lösemeli çocuklar yararına düzenlenecek olan etkinlikte Uçuşmodu sahne alırken, dernek üyeleri ve gönüllerinin tarafından hazırlanan yiyecek, el emeği ürünler sergilenecek. Satışlardan elde edilen gelir ise LÖSAM’a bağışlanacak.

Etkinlik; 2 Aralık Cumartesi günü saat 11.00’da Alparslan Bulvarı Emek Parkı yanında gerçekleşiyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X