“Bir Kadın Uyanıyor” Samsun’da sahneleniyor

0
“Bir Kadın Uyanıyor” adlı tek kişilik tiyatro oyunu Samsun’da sahneleniyor
“Bir Kadın Uyanıyor” adlı tek kişilik tiyatro oyunu Samsun’da sahneleniyor

 Bir Kadın Uyanıyor” adlı tek kişilik tiyatro oyunu Samsun‘da sahneleniyor

Sevilay Saral’ın gerçek hayattan yola çıkarak yazdığı, yönetmenliğini ise Aysel Yıldırım’ın yaptığı ve Ferda Kaynar’ın oynadığı “Bir Kadın Uyanıyor” adlı tek kişilik tiyatro oyun Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezinde sahneleniyor.

- bir kadin uyaniyor 2 - “Bir Kadın Uyanıyor” Samsun’da sahneleniyor

Bir kadının evliliği sürecinde, kocası ile yaşadıkları değişimi ve başından geçen tatsız olayları anlatan 75 dakikalık oyun, sanatseverlerce Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezinde 11 Ocak Cuma, 24 Ocak Perşembe, 25 Ocak Cuma ve 31 Ocak Perşembe günü saat 20.00’da tiyatroseverlerle buluşuyor.

- bir kadin uyaniyor samsun - “Bir Kadın Uyanıyor” Samsun’da sahneleniyorYönetmenliğini ise Aysel Yıldırım’ın yaptığı ve Ferda Kaynar’ın oynadığı “Bir Kadın Uyanıyor” adlı tek kişilik tiyatro oyununun biletleri 25 TL olup, biletiva.com internet üzerinden ve Düşevi Sanat Merkezinden temin edebilirsiniz.

Bir Kadın Uyanıyor adlı tiyatro eseri; 11 Ocak Cuma, 24 Ocak Perşembe, 25 Ocak Cuma ve 31 Ocak Perşembe günü saat 20.00’da Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezinde tiyatroseverlerle buluşuyor.

Rezervasyon: 0362 233 33 26

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here