Bulvar AVM’de Eğlenceye Devam..!

0

Bulvar AVM’de her sene gerçekleştirilen sömestir etkinlikleri bu sene de yoğun ilgi görüyor.

bulvar-avm-tiyatro  - bulvar avm tiyatro 300x200 - Bulvar AVM’de Eğlenceye Devam..!Tiyatro Küçük Eller’in “Koş Koş Hazine Peşinde” adlı çocuk oyunu ile başlayan tiyatrolar her hafta sonu 14:00 ve 16:00 saatlerinde iki seans olarak Bulvar AVM Kültür Salonunda çocuklarla buluşacak. Bu haftaki tiyatro oyunu ise “Cecü’nün Yer Cüceleri”..  Keloğlan ve Rikki’nin Muhteşem Gösterisi”  ve ”Su Damlası” adlı tiyatro oyunları ise ilerleyen hafta sonları perdelenecek tiyatro oyunları arasında yer alıyor.

Hafta arası ise Ankara Devlet Tiyatros Sanatçısı Cihat Faruk Sevindik tarafından sahnelenen ve  Pera Sanat Akademi bünyesinde bulunan geleneksel perde tiyatrosu Karagöz Hacıvat’ın, Karagöz’ün Rüyası adlı oyunu ile başlayan etkinlikler, yaratıcılık ve ritim atölyeleri ile devam etti. Pera Sanat işbirliği ile Kil-Heykel seramik atölyesi Pelur kağıtlar ile kompozisyon çalışması, renkli kartonlar, parmak kukla, ip ve yaprak baskı, rüzgar gülü yapımı, takı tasarım, renkli düğme, sevimli hayvanlar ve renkli dünyam atölyeleri sömestir programı dahilinde çocuklarla buluşturulacak atölyeler arasında yer alıyor. Eğitmenler eşliğinde grup halinde çalıştırılan çocuklar yaratıcılıklarının farkına varıyor. Çocuk atölyeleri, yarıyıl tatili boyunca hafta içi her gün 14.00 – 16.00 saatleri arasında Bulvar AVM kapalı yemek katında bulunan Atölye Evi’nde gerçekleşecek.bulvar-avm-tiyatro  - bulvar avm tiyatro 300x200 - Bulvar AVM’de Eğlenceye Devam..!

Detaylı programları, Bulvar AVM mağazaları ve Pera Sanat Akademi’den temin eden çocuklar, Tiyatro oyunları, perde oyunları ve atölyeler süresince interaktif olarak keyifli zaman geçirebiliyor.

 

bulvar-avm-tatil  - bulvar avm tatil 300x199 - Bulvar AVM’de Eğlenceye Devam..!

 

 

Tüm çocuklar ücretsiz olarak davetlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here