Duman Nisan ayında Samsun’da

0

Başarılı rock grubu Duman, 21 Nisan Cuma günü saat 21.00’da Samsun Sheraton Hotel’de Samsunlu hayranlarıyla tekrar buluşuyor…

 

Eğlenceli ve coşkulu sahne performanslarıyla tanınan ve 2000’lerin başından bu yana gençlerin sevgilisi haline gelen Duman, Samsun’da… Son albümü Darmaduman ile hayranlarına yeniden merhaba diyen başarılı grup, Samsun’lu hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor.

 

İlk albümlerinden itibaren sahne performanslarına ağırlık veren Duman çok kısa sürede kendine sadık bir dinleyici kitlesi yaratmayı başardı. 1999’da yayınladıkları ilk albümleri “Eski Köprünün Altında” ile müzik piyasasına giriş yapan grup, bu albümden “Köprüaltı”, şarkılarına klip çekti. İkinci albüm olan “Belki Alışman Lazım” ile büyük bir çıkış yakalayan grubun “Herşeyi Yak” yorumu da büyük beğeni topladı. Sonrasındaki süreçte ise “Bu Akşam”, “Seni Kendime Sakladım”, “Senden Daha Güzel”, “Yürek” ve “Melankoli” gibi birçok hit şarkı ve cover üretti.

- Reklam -

Kendine has tarzı, verdiği sosyal mesajları ile kitlelere yön veren grup yıllar içinde bu çizgisinden hiç ödün vermedi, her zaman daha iyisini dinleyicisiyle buluşturdu.

 

Başarılı rock grubu Duman, 21 Nisan Cuma günü saat 21.00’da Samsun Sheraton Hotel’de sahne alacak. Konser biletleri biletix üzerinden satışa çıktı. Öğrenci girişleri; 46 TL olarak belirlenirken tam 56 TL

Kapı Açılış: 19:00
Konser Saati: 21:00

  • 18 yaşından küçük bireyler etkinlik alanına anne veya baba refakatinde girebilirler.
  • Öğrenci Bileti sahibi girişte öğrenci kimliği ibraz etmek zorundadır.
  • Öğrenci kimliği ibraz etmeyenlerden Tam bilet fiyatı tahsil edilecektir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X