Eğlenceli ve Eğitici Etkinlikler Samsun Piazza’da

0

Piazza, sömestr tatilinde de çocukların hayal gücünü ve el becerilerini geliştirirken yaşıtlarıyla doyasıya eğlenme fırsatı sunacak

Karadeniz’in en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olan Samsun Piazza, 4-5 Şubat tarihlerinden 14.00-18.00 saatleri arasında birbirinden eğlenceli ve eğitici ücretsiz aktivitelerle çocuklar eğlenceye doyacak.

Çerçeve Atölyesi, Palyaço ile Eğlenceli Oyunlar, Arslan Çelik eşliğinde Yaratıcı Drama Atölyesi ve Dev Tuval Çalışması ve Mandala Atölyesi” ile minikler birbirinden eğlenceli ve eğitici ücretsiz etkinliklere katılacaklar.

4 – 5 Şubat Cumartesi – Pazar

14.00 – 15.00 – Çerçeve Atölyesi
15.00 – 16.00 – Palyaço ile Eğlenceli Oyunlar
16.00 – 17.00 – Arslan Çelik eşliğinde Yaratıcı Drama Atölyesi
17.00 – 18.00 – Dev Tuval Çalışması ve Mandala Atölyesi

Yer: Piazza AVYM Etkinlik Alanı 1. Kat

Piazza Çocuk Kulübü üyesi olan tüm minikler, Piazza’da gerçekleşecek etkinliklere ücretsiz katılabiliyorken, faaliyetler sırasında kullandıkları malzemeler de Piazza AVM yönetimince bedelsiz temin ediliyor.

Etkinliklerden haberdar ol, gelişmeleri takip et!

Dipnot: Whatsapp Etkinlik Yayınına Hemen “Ücretsiz” Abone Olun!

0555 050 55 55 numarasını rehberinize ekleyin Whatsapp’tan “samsunetkinlik” yazıp gönderin, Whatsapp etkinlik yayınına ücretsiz abone olun! Samsun’da ki tüm etkinliklerden haberiniz olsun.

 

etkinliklerden haberdar ol, gelişmeleri takip et! www.samsunetkinlik.com


Kaynak: www.samsunetkinlik.com

Yasal Uyarı : Yayınlanan etkinlik/haberin tüm hakları samsunetkinlik.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi etkinlik/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak etkinlik/haberin bir bölümü, alıntılanan etkinlik/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

- Reklam -

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X