Etkinlik Hakkında

Yaz aylarının gelmesiyle heyecanla beklenen Fanta Gençlik Festivali bu yıl 13. kez gerçekleştirilecek.

Festival coşkusu bu yıl 18 şehirde yaşanacak. Karadeniz Bölgesin de sadece Samsun’da gerçekleşecek Festival kapsamında Türk pop müziğinin sevilen ismi Hadise ve rock müziğinin en sağlam gruplarından Athena sahne alacak.

Fanta Gençlik Festivali’nin ana sponsorluğunu, “İyi giyinmek herkesin hakkı” diyen LC Waikiki üstleniyor. Ipana, Panten, Head & Shoulders gibi markalarında sponsor olduğu festival saat 16.00’dan itibaren sınırsız eğlence için kapılarını misafirlerine açacak. Bir çok sosyal alan, dev oyun alanları ve yarışmaların düzenleneceği festival alanında saat 20.45’den itibaren ise Hadise ve Athena ile müziğe doyacaksınız. Eğlence ve müziğin buluşma noktası olan Fanta Gençlik Festivali 23 Ağustos Cumartesi günü Samsun’da gerçekleşecek. Samsun ve çevre illerden gelecek olan yoğun kalabalık ”Dopdolu Bir Festival ” günü geçirecek. Samsun Fanta Festivali 2014 yine dolu dolu geçecek.

Festival bileti nasıl alınır ?

[quote_box_center]Festival davetiyesi almak için promosyonlu Fanta kutularının turuncu açma halkalarını ve Fanta şişelerinin lacivert kapaklarını biriktirerek 10 puan toplaman yeterli. Fanta kutularının açma halkaları ve 500 ml Fanta şişelerinin kapakları 3, diğer Fanta şişelerinin kapakları ise 1 puan.[/quote_box_center] Samsun Fanta Gençlik Festivali Nerede ? Ne zaman ? [quote_box_center]Fanta Gençlik Festivali’nin üçüncü durağı olan Samsun’da konser. 23 Ağustos Cumartesi festival alanının kapıları 16.00 açılacak 20.45 itibariyle Hadive ve Athena sahne alacak.  [/quote_box_center] Kimler Sahne Alacak? [quote_box_center]Bu yıl Karadeniz’de sadece Samsun’da düzenlenecek festivalde sahneye Hadise ve Athena çıkacak.[/quote_box_center]