Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Samsun 2. Oto Show Fuarı  02 – 07 Eylül 2016 tarihleri arasında Samsun Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açıyor

İki yılda bir gerçekleşen Samsun OtoShow Fuarı, 2014 yılında ziyarete açık kaldığı süre boyunca yurtiçinden ve yurtdışından gelen 94.432 kişi tarafından ziyaret edildi. Sektördeki önemli markaların en son modellerinin sergileneceği, Samsun Oto Show 2016 Fuarı’nda ilgililer sektördeki yenilik ve gelişmeleri topluca izleme fırsatı bulacaklardır.Otomotiv sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri ikinci kez tek çatı altında sunmayı hedefleyen, konusunda bölgesinin en etkili ve profesyonel buluşması olan fuarımız, iki ayrı salonda, 10.000 m2 kapalı, 40.000 m2 açık alan olmak üzere toplam 50.000 m2’ lik alanda düzenlenecektir.

Karadeniz Bölgesi ile çevre ülkelerden gelecek ziyaretçi ve katılımcılarıyla ticarete katkı sağlamayı hedefleyen TÜYAP, Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Samsun Otoshow Fuarı bu yıl ikincisini düzenleniyor. Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarların yer alacağız Fuar 2 Eylül Cuma günü kapılarını açıyor.

Samsun Fuar ve Kongre Merkezi geçtiğimiz yıllarda Oto Show Fuarı ile hizmete girmiş ve ziyaretçi sayısı yüz bin civarında gerçekleşmiştir. Fuara, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Kia, Mercedes, Nissan, Seat, Skoda, Toyota, Volvo, Volkswagen gibi binek otomobil markalarının yanı sıra Iveco veMercedes gibi ticari araç üreten markalar da katılmıştı. Sektörün renkli ve görkemli fuarlarından biri olan Samsun Oto Show Fuarı’nda, önde gelen otomobil markalarının yanı sıra otomobil aksesuarları markaları da yer alacağı bildirildi.

FUAR ADISamsun 2. Otoshow FuarıTARİH02 – 07 Eylül 2016ZİYARET SAATLERİ02 – 07 Eylül 2016 – 11.00 – 21.00YER

TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi Cumhuriyet Mh. Cumhuriyet Sk. No:2 Tekkeköy/ SAMSUN