Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Yazar ve İlişki Koçu Adil Yıldırım’ın “Adil Yıldırım ile İtiraflar Show” gösterisinin ilk Türkiye turnesi başlıyor.

“Aslında hiçbir şey göründüğü gibi değildir” mottosuyla yaşadıklarını özetlerken, özel hayatında başına gelen olayları ve ilişkilerde gözlemlediği sahneleri kendine özgü anlatım diliyle aktaran Adil Yıldırım, ilk Türkiye turnesine çıkıyor.

Hikayelerini iki döneme ayıran Adil Yıldırım, ‘İlişki Koçu’ olmadan önce ve olduktan sonra başına gelenleri anlattığı keyifli programında hem Z Kuşağının hem de 40+ ilişki anlayışından, evli çiftlerin çocuklarına isim bulma serüvenine; Eski Foça’da kendisine laf atan dondurmacıdan Napoli’de farkında olmadan bir mafya liderinin kızına aşık olma hikayesine kadar pek çok hikaye ile sizlerle olacak.

İster fısıltı gazetesi deyin isterseniz kadın erkek ilişkilerine getirdiği nokta atışı tespitler deyin, sahnedeki samimiyeti ve objektif bakış açısı ile Adil Yıldırım her geçen gün hayran kitlesini zenginleştiriyor. 

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.biletix.com/etkinlik/15A9O/TURKIYE/tr

Etkinlik Kuralları

• Katılımcılar/izleyiciler bileti üzerinde yazan koltuk numarasına oturmak zorundadır. Bu kurala uymayan ve yer değişikliğinde ısrar eden katılımcılar etkinlik alanı dışına alınacaktır.
• Etkinlik alanı içine video, fotoğraf makinesi vb. dijital kayıt aletleri alınmayacaktır.