Etkinlik Hakkında

Lewis Carroll’un eseri ”Alice Harikalar Diyarında” müzikli çocuk tiyatrosu Hun Çocuk Tiyatrosu farkıyla 15 Ekim 2022 Cumartesi günü 13.00 – 15.00 ve 17.00 saatlerinde 3 ayrı seansla seyirciyle buluşuyor! Gişe rekorları kıran bu oyunu kaçırmayın!

Kostümleriyle, dekorlarıyla, oyuncularıyla, fantastik karakterleriyle muhteşem bir oyun sizleri bekliyor. Tüm ailenizle bu muhteşem oyunu izleyebilir ve eğlenebilirsiniz. Sen de Alice, Şapkacı, Tavşan, Şövalye ve Kırmızı Kraliçe’nin macerasında yer almak ister misin? Her şeyiyle tiyatro gibi tiyatro izlemek ister misin?

HUN Çocuk Tiyatrosu Kültür ve Turizm Bakanlığı’na Kayıtlı Ankara Tiyatrosudur. Tüm oyunlar pedogog onaylıdır. Haydi Çocuklar Tiyatroya!   

Yazan: Yasin Topkara

Yöneten: Yasin Topkara

Dekor: Merve Topkara

Kostüm: Yeliz Baday

Yapımcı: Hun Çocuk Tiyatrosu

Afiş Tasarım: Ufuk Ülkü 

Oyuncular

Merve Topkara, Yasin Topkara, Salih Köksal, Murat Kemal Kaya, Duygu İhtiyar

Ses ve Işık: Gülizar Süntür

Organizasyon: Hun Çocuk Tiyatrosu

Lojistik: Uğur Süntür

Nasıl Bilet Alırım?

https://biletinial.com/tiyatro/alice-harikalar-diyarinda-harmoni-kitabi adresinden alabilirsiniz.

Etkinlik Kuralları

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekânında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve taahhüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekânında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.