Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Anıl Emre Daldal, Türk pop müzik sahnesine son dönemlerde adını altın harflerle yazdıran genç yeteneklerden biri olarak öne çıkıyor.

Anıl Emre Daldal, müziğe olan ilgisini küçük yaşlardan itibaren keşfetti. Bugünlerde ise yaşantısını İzmir’de sürdüren genç sanatçı hem sesiyle hem de şarkı sözleriyle dinleyicilerin kalbinde taht kuruyor.

Müzik kariyerine 2016 yılında “Sor Bakalım İyi Miyim” şarkısıyla hızlı bir başlangıç yapan Anıl Emre Daldal, o günden bu yana “M.”, “Dediğim Gibi”, “Bitti”, “Dertler”, “Belki O da Üzgündür”, “K.” ve “Kendimi Unuttum” gibi birbirinden etkileyici şarkılarla adını duyurdu. Özellikle “M.” şarkısıyla geniş kitlelerin ilgisini çeken Anıl Emre Daldal, şarkılarında derin anlamlar ve duygusal yüklü sözlerle dinleyicilerine dokunmayı başarıyor.

Genç yetenek Anıl Emre Daldal, 3 Mart 2024’te saat 21.00’de JJ Pub Samsun sahnesinde olacak. Bu müzik dolu geceyi kaçırmamak için yerinizi şimdiden ayırtın!

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.biletix.com/etkinlik/39N13/TURKIYE/tr

Etkinlik Kuralları

• 18 Yaş sınırı vardır.
• Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
• Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.
• Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.