Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

İsteklerini değerlendirmek için hazırladığımız ankete katıl, sürpriz hediyeler kazanma şansı yakala! – 4 kişiye 25 TL’lik D&R hediye çeki – 7 kişiye çift kişilik sinema bileti – 24 kişiye Piazza AVM buz pisti giriş bileti ve Piazza AVM’de gerçekleşecek olan Derya Uluğ konserinde imza alacak ilk 10 kişi’den biri sen ol!
Anket Katılım Linki: http://bit.ly/samsunetkinlik-anket
 Samsun Etkinlik 2016 Anket Katılım Koşulları Bu ankete katılarak Kampanya katılım koşullarının tamamını okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı; bu sayfada belirtilen tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi ve onayladığınızı kabul etmiş olursunuzŞartlar
 • 15 yaşından küçükler uygulamaya katılamaz, katılsalar dahi ödül kazanamazlar.
 • Kazananlar çekilişle belirlenecektir.
 • Bütün sorular cevaplandıktan/çözüldükten sonra kullanıcılar ödülde hak iddia edebilmek için önlerine gelecek iletişim formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak zorundadırlar. Kullanıcılar kampanya dahilinde verdikleri kişisel bilgilerinin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ederler.
 • Samsun Etkinlik bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • Hatalı veya eksik bilgi verilmesi durumunda kullanıcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar. Üyelik bilgileri eksik bulunan kullanıcı, yarışmada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemez.
 • Katılımcılar yarışmaya yalnızca bir defa katılabilir ve bir defa ödül kazanabilirler. Facebook’tan herkese açık bir şekilde paylaşım yapanlar ve Twitter RT edenlere ek +1 katılım eklenecektir.
 • Kampanyada katılımcı her kişinin kendi adına yarışması gerekmektedir. Başkaları yerine yarışanlar ya da kendi adlarına başkasının yarışmasına izin verenlerin bilgileri iptal edilir. Kullanıcılar hiçbir şekilde bu uygulamadan yararlandığı hakları, kazandığı ödülleri başkasına devredemez veya Samsun Etkinlik’ten bu yönde bir talepte bulunamaz.
 • Katılımcıların ve kullanıcıların iletişim bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan Samsun Etkinlik sorumlu tutulamaz.
 • Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. Samsun Etkinlik, hile yapan katılımcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar. Bu tip durumların tespiti halinde ödüller, sıralamada yer alan bir sonraki kullanıcıya geçer.
 • Samsun Etkinlik çalışanları ve bu çalışanların 1. dereceden yakınları yarışmaya katılamazlar.
 • Anket sonunda yapılacak çekilişle 4 kişi Piazza AVM D&R Mağazasında kullanabileceği 25 TL’lik hediye çeki, 7 kişi Cinemaximum (Piazza AVM) çift kişilik sinema bileti, 24 kişi Piazza AVM Buz pisti’ne giriş hakkı ve 10 kişi Derya Uluğ’un katılacağı imza gününde sıra beklemeden imza ve tanışma fırsatı elde edecekler.
 • Samsun Etkinlik 2016 anketi 11 Ağustos 2016 Perşembe günü 20.00’da başlayıp 31 Ağustos 2016 Çarşamba günü sona erecektir. Çekiliş 1 Eylül günü gerçekleşip sonuçlar www.samsunetkinlik.com web sitesinde, sosyal medya ağlarımız üzerinden ilan edilecek.
Bu promosyon hiçbir şekilde kurum/marka sponsorluğunda yapılmamaktadır. Kurum/Marka tarafından desteklenmemekte ya da düzenlenmemektedir.