Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

79 doğumlu Fransız yazar Floran Zeller’in yazdığı bu oyun, yazarın, “Baba”, “Oğul” ve “Anne” olarak yazdığı serinin bizce en kıymetlisi. Oyun, birbirini tekrar eden sahnelerle bir ‘anne’nin modern eril aile yapılanmasında kayboluşunu, hayatının elinden kayıp gidişini ve bunu fark etmenin yarattığı psikolojik gerilimi bize tüm çıplaklığıyla aktarıyor. Oscar ödüllü yazarın bizlere de hayati perspektifler katabilecek bu çarpıcı metni, bir annenin bu savaşta verdiği irili ufaklı her mücadeleyi bizlere zekice ve sürükleyici merak unsurlarıyla içimize işlemeyi başarıyor. Bu başarıyla yazar ve yazdığı bu seri, tüm dünyada sinema ve tiyatrolarda büyük yankı bulmaya da devam ediyor. Tiyatro iN’in yapımcılığını üstlendiği oyunumuz Fişekhane’de sizlerle buluşuyor.

Tek perde / 85 dk

Yazan: Florian Zeller

Çeviren: Ayberk Erkay

Yöneten: Onur Ünsal

Dekor-Işık: Cem Yılmazer

Kostüm: Hazal Gürel

Ses-Müzik: Mert Üçer

Afiş ve Grafik: Ulaş Eryavuz

Afiş Fotoğrafları: Tamer Yılmaz

Sahne Fotoğrafları: Murat Dürüm

Tanıtım Video: MGX Studio

Oyuncular

Anne: Defne Kayalar

Baba: Engin Hepileri

Oğul: Doğa Halis

Kız: Sevda Eerginci

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.biletix.com/etkinlik/2KRMQ/TURKIYE/tr

Etkinlik Kuralları

• Etkinlik başladıktan sonra salona giriş yapılamamaktadır.
• 12 yaş altı etkinliğe alınmamaktadır. 12 yaş ve üstü bilete tabidir.
• Etkinlik mekanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
• Etkinlik boyunca ses ve görüntü kaydı yapılacaktır. Organizatör ve sanatçı daha sonra bu görüntüleri katılımcılardan herhangi bir onay almaksızın kullanma hakkına sahiptir.
• Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma, gerekli hallerde etkinliği erteleme hakkı saklıdır. - Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
• Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses kayıt cihazı vb. alınmayacaktır.
• Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.
• Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Giriş esnasında barkod / bilet kontrolü yapılacağı için biletinizi ibraz etmeniz.