Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Erzurum Devlet Tiyatrosu oyuncularının yer aldığı, Hayati Çitaklar’ın yönettiği ‘Ayı Teklif’ adlı klasik eser olan oyun Mart ayında Samsunlu tiyatroseverlerle buluşuyor…07 – 08 Mart tarihlerinde saat 20.00 seansıyla Anton Çehov’un ‘Ayı Teklif’ adlı oyunu ile seyirci karşısına çıkacak olan oyunu Hayati Çitaklar yönetiyor. Tek perde sahnelenecek olan oyunda Emrah Keskin, Özge Arslan Okumuş ve Taner Köse rol alıyor. KONUSUGenç yaşta dul kalmış ve bir daha evlenmemeye yemin etmiş Bayan Popov’un evine davetsiz bir alacaklı gelir. Kadının kocasından kalan borcunu istemektedir. Ancak beklenmedik bir şekilde birbirlerinden etkilenmişlerdir. Diğer kısa oyundaysa birbirleriyle geçinemeyen Çubukof ve Lomof aileleri içinde bir kız isteme durumu yaşanır. Bu iki kısa komedide,  Moskova Sanat Tiyatrosundaki Çehov Stanislavski ve Olga’nın provasına davetliyiz.Erzurum Devlet Tiyatroları, 1 perde, 1 saat 15 dakikaYazan : ANTON ÇEHOVÇeviren : YILMAZ GRUDAYöneten : HAYATİ ÇİTAKLAR Biletler; Atatürk Kültür Merkezi gişelerinde ve internet üzerinden biletiva.com’dan satın alabilirsiniz.BİLET FİYATLARI (SALON) TAM 5 TL ÖĞRENCİ 3 TL (BALKON) TAM 4 TL ÖĞRENCİ 2 TLBİLGİLENDİRME
  • ŞEHİT YAKINI, GAZİLER VE ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZ İÇİN ÜCRETSİZDİR…
  • OYUN BAŞLAYIP KAPILAR KAPANDIĞINDA İÇERİ ALIM YAPILAMAMAKTADIR…
  • OYUNLARIMIZ 8 YAŞ VE ÜZERİ İÇİNDİR. LÜTFEN 8 YAŞ ALTI ÇOCUK GETİRMEYİNİZ.
  • BU OYUN İÇİN 15 YAŞ VE ÜZERİ SEYİRCİLERİMİZİN İZLEMESİ TAVSİYE OLUNUR…
  • İNTERNET ÜZERİNDEN ALINAN BİLETLERİN ÇIKTILARINI, OYUN BAŞLAMADAN ÖNCE GİŞEMİZDEN ALMANIZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR…
 
Etkinliklerden haberdar ol, gelişmeleri takip et!
Dipnot: Whatsapp Etkinlik Yayınına Hemen “Ücretsiz” Abone Olun!0555 050 55 55 numarasını rehberinize ekleyin Whatsapp’tan “samsunetkinlik” yazıp gönderin, Whatsapp etkinlik yayınına ücretsiz abone olun! Samsun’da ki tüm etkinliklerden haberiniz olsun. 
etkinliklerden haberdar ol, gelişmeleri takip et! www.samsunetkinlik.com
Kaynak: www.samsunetkinlik.comYasal Uyarı : Yayınlanan etkinlik/haberin tüm hakları samsunetkinlik.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi etkinlik/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak etkinlik/haberin bir bölümü, alıntılanan etkinlik/habere aktif link verilerek kullanılabilir.