Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Oyunculuğunu Gökhan Akdoğan’nın yaptığı “Ayna” tiyatro oyunu 15 Ekim Cumartesi günü saat 20.00’de Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezi’nde seyircisiyle buluşuyor.

Kendinizi hiç Ayna karşısında gördünüz mü? Hangi parçalardan oluşuyorsunuz? Ailenize ayırdığınız parçalar, işinize ayırdığınız parçalar, aşkınıza ayırdığınız parçalar. Peki siz gerçekte kimsiniz? Uysal mısınız yoksa saldırgan mı? Susmak mı istiyorsunuz yoksa konuşmak mı? Aşk mıydı yaşadıklarınız yoksa heves mi? Siz anne veya babanız mısınız yoksa kendiniz mi?… Yüzleşmek isterseniz sizi Ayna’nın karşına alalım. Ahmet Tarık sizi kendine ait hikayeleri anlatırken, kendi iç duygularınıza ayna tutup yüzleşmenizi sağlayacak. Haydi hazır mısınız yüzleşmeye.

16 yaş ve üzeri için uygundur.

Nasıl Bilet Alırım?

https://biletinial.com/tiyatro/ayna-oyunu

Etkinlik Kuralları

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekânında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve taahhüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekânında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.