Etkinlik Hakkında

Samsun Devlet Klasik Türk Müziği Korosu, müzikseverlere unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor! Baharın coşkusunu ve neşesini en güzel şarkılarla kutlayacakları muhteşem bir konser için geri sayım başladı. “Bahar Şarkıları Konseri” adı altında düzenlenecek etkinlik, Şef Özge Altıntaş Özcan yönetimindeki koro ve konuk sanatçı Bülent Okan’ın muhteşem performansıyla dolu dolu bir müzik ziyafeti sunacak.

Samsun’un kültür ve sanat hayatına renk katacak olan bu özel konserde, koro üyeleri ve konuk sanatçı Bülent Okan, seçkin Türk müziği eserlerini seslendirerek izleyicilere unutulmaz bir gece yaşatacaklar. Baharın coşkusuyla dolduracakları atmosferde, duygusal ve enerjik parçalarla izleyicileri büyüleyecekler.

Konser, 3 Mayıs Cuma günü saat 20.00’de Samsun Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Müzikseverler, Samsun Devlet Klasik Türk Müziği Korosu’nun muhteşem performansını izlemek ve baharın neşesini birlikte paylaşmak için bu özel etkinliği kaçırmamalılar. Unutulmaz bir müzikal deneyim için şimdiden yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Nasıl Bilet Alırım?

https://biletinial.com/tr-tr/muzik/bahar-sarkilari-konseri-sdktmk