Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Atakum Belediyesi tarafından Ramazan’a özel olarak hazırlanan Ramazan Sokağı’nda imza günü ve söyleşiler devam ediyor…
Yalı Kafe önünde kurulan ve Samsunluların beğenisini alan Ramazan Sokağı’nda düzenlenen çeşitli etkinliklerin yanı sıra imza günü ve söyleşiler devam ediyor.
2 Temmuz Cumartesi günü saat 21.30’da gerçekleşecek “Şu Saatler Orada mıydın?” kitabının yazarı Bilal Sami Gökdemir ile söyleşi ve imza günü etkinliğini kaçırmayın. 
BİLÂL SAMİ GÖKDEMİR KİMDİR?Bir 6 Eylül sabahı, Hülya hemşirenin ısrarına dayanamayarak dünyaya gelmeyi kabul etti. Dünya da kendisini pek sevmiş olacak ki; uzun sayılabilecek bir süredir, buradaki ikametini sürdürmekte… Uzun süre, “Beni kimse sevmedi. Annem, ben doğmadan 3 yıl önce öldüğü için, beni komşular doğurmuş” kıvamında acıklı bir hikayesi olmadığı için şöhret basamaklarını 5’er, 10’ar tırmanamayacağı hissiyle hüzünlü zamanlar geçirdi. Bu zaman zarfında şiirler yazdı, şiirler okudu. Bir süre sonra “Herkes küçük Emrah gibi bir geçmişe sahip olmak zorunda değil” felsefesine iman edince, şiirlerin yanı sıra kendini mizaha verdi. 2000 yılında ayak bastığı medya sektöründen, bir daha kopamadı. Çeşitli gazete ve dergilerde mizah yazıları, şiirleri, röportajları ve makaleleri yayınlandı. Yine çeşitli radyo ve televizyonlarda program yaptı. Hayatta en sevmediği şeyler arasında birinci sırada yer alan şeyin “yalan” olduğunu ifade eden Gökdemir’in, bulunduğu her ortamda dile getirdiği “Yazmayı çok seviyorum” sözünden kastı, yazı yazmaktı. Hâlen bir gazetenin Sorumlu Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapan ve şiir dinletileri/stand-up gösterileri ile sevenleriyle buluşan Gökdemir, evsiz (madden ve manen) ve 1 kitap babası…
 Kaynak: www.samsunetkinlik.comYasal Uyarı : Yayınlanan etkinlik/haberin tüm hakları samsunetkinlik.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi etkinlik/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak etkinlik/haberin bir bölümü, alıntılanan etkinlik/habere aktif link verilerek kullanılabilir.