Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Ziyaretçilerine keyifli alışverişin yanı sıra, hediye yağmuruna tutan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi 23 Kasım-11 Mart Tarihleri arasında düzenlemiş olduğu araba kampanyasında sona gelindi.

Yaptığı televizyon ve radyo programlarıyla milyonların sempatisini kazanan Kadir Çöpdemir’in kendine özgü sunumuyla mini stand up havasında gerçekleşecek olan çekiliş ile herkesin hayallerini süsleyen BMW 2.18 Cabrio talihlisini buluyor. 19 Mart Cumartesi günü saat 17.00‘da Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkekezi Food Court katında, Milli Piyango İdaresi yetkilileri ve Noter huzurunda gerçekleşecek olan çekilişe tüm Samsun halkı davetlidir.

23 Kasım 11 Mart Tarihleri arasında Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi mağazalarından yaptıkları 100 TL ve katları alışverişlerini lucky card danışma bankosunda işleyen müşteriler, hayalleri süsleyen bir BMW 2.18 Cabrio, iki Elektrikli Motor ve yedi Bisiklet kazanma şansı elde etti. Yüz binleri aşan kupon sayısı ile yoğun katılımın olduğu kampanyaya sadece Samsundan değil çevre illerden gelen müşteriler de yoğun ilgi gösterdi.

Ziyaretçilerine birbirinden farklı etkinlik ve sürpriz kampanyalar sunarken, alışverişi de keyfe dönüştürmeyi amaçlayan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi sürpriz hediyeler kazandırmaya devam edecek.