Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Orkestra şefliğini Kıvanç Tepe’nin yaptığı Cumhuriyet Bayramı Konseri “Bu Vatan Bizim” dinleyicisiyle buluşuyor.

Samsun Devlet Opera ve Balesi’nin unutulmaz bir müzikal deneyim sunacağı “Bu Vatan Bizim” adlı konser, tarihi ve milli temaları en güzel şekilde seslendirecek. Türkiye’nin kurtuluş mücadelesini ve vatan sevgisini öne çıkaran bu özel konser, 25 Nisan Perşembe günü saat 20:30’da Samsun Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Samsun Devlet Opera ve Balesi korosunun eşsiz performansıyla sahnelenecek olan konserde, Türk sanat müziğinin seçkin eserleri ve milli marşlar izleyicilerle buluşacak. Türkiye’nin bağımsızlık mücadelesinin duygusal yükselişini ve vatan sevgisinin derin anlamını ifade eden bu özel konser, seyircilere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Konserin başlangıç saati olan 20:30’dan önce salonunuzdaki yerinizi almayı unutmayın. Bu özel geceyi kaçırmamak ve Türk müziğinin eşsiz atmosferinde kendinizi kaybetmek için biletlerinizi şimdiden ayırtın!

Tarih ve saat: 18 Mart Pazartesi, 20:30 Yer: Samsun Atatürk Kültür Merkezi Biletler: Biletlerinizi hemen alın ve bu muhteşem konseri kaçırmayın!

Samsun Devlet Opera ve Balesi ile “Bu Vatan Bizim” konseri için hazır olun, muhteşem bir müzikal deneyim sizi bekliyor!

Nasıl Bilet Alırım?

https://biletinial.com/tr-tr/opera-bale/bu-vatan-bizim-samdob