Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yılında Bulvar AVM, Samsun Valiliği ve Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi’yle işbirliği gerçekleştirerek dolu dolu bir program hazırladı.

“Gençler Graffiti ile Atasını Anlatıyor”

Milenyum döneminini popüler sokak sanatları arasında yer alan grafiti eşliğinde 30 Ağustos Zafer  Bayramı’na özel tema Bulvar AVM’de gerçekleştirilecek. Düzenlenecek etkinlikte Türkiye’deki popüler mural sanatçıları arasında yer alan Atione ve Prof. Dr. Metin Eker ve ekibi, eğitmen olarak yer alacak.

DJ Performansı ve Oyuncak Atölyesi

Samsun’da sevilen DJ’ler arasında yer alan Dj İnanç Seven’in performans göstereceği etkinliklerde Spor Federasyonu eşliğinde spor aktiviteleri gerçekleştirilecek. Aynı zamanda çocuklar için oyuncak atölyesinin düzenleneceği etkinliklte Atatürk, Anıtkabir, Türk Bayrağı gibi ahşap biblolar çocuklar tarafından rengarenk boyanacaklar.
Çocuk oyuncak atölyesine katılım için Bulvar AVM’de yer alan mağazalardan 50₺ ve üzeri tutarlarda alışveriş yapılması gerekecek. Fiş getiren herkese oyuncaklar ücretsiz olarak temin edilecek.

“Atatürk ve Samsun” Temalı Fotoğraf Sergisi

Bulvar AVM’nin meydan alanında sergilenecek olan Atatürk, silah arkadaşları, TBMM, Atatürk Anıtı ve eski Samsun temalı fotoğraflar, izdüşüm tekniği eşliğinde oluşturulacak olup, toplamda 20 adet eser sergilenecek.

Konserli Kapanış

Etkinliklerin sonrasında 19.30’ta özel repertuvarları eşliğinde Grup Dalgakıran akşam konseriyle sahneye çıkacak. Etkinlikler Grup Dalgakıran’ın akşam konseri ile devam edecek. Samsun’un sevilen gruplarından biri olan Dalgakıran ekibi, özel repertuvarları ile 19.30’da sahneye çıkacak. 30 Ağustos Cuma günü 13.00-21.00 saatleri arasında gün boyu devam edecek etkinliklere tüm Samsunlular ücretsiz olarak davetli.