Etkinlik Hakkında

Dolu Dolu Bir Sömestir Programı Bulvar AVM’de Başlıyor..!

Sömestir  Boyunca Gerçekleşecek Olan, Çocuklara Özel Birbirinden Keyifli Etkinlikler Bulvar AVM’den Çocuklara Hediye.. Yüzlerce Çocuk Gibi Sen de ‘Bi Bulvar Yap’  Harika Eğlencelerde Yerini Kap.!

Bu sömestirde de eğlence dünyasının kapıları Bulvar AVM’de açılacak. Çocuklar, sömestir boyunca her hafta sonu yepyeni tiyatro oyunları ile bambaşka dünyaları keşfederken, interaktif olarak katılım da sağlayacaklar.

 “Tiyatro Küçükeller ile Çocuk Tiyatroları”

Sömestir boyunca her hafta sonu Tiyatro Küçük Eller’in “Cesur Kardeşler”, “Sevginin Gücü”, ve ”Afacanlar Hayvan Dostu” adlı müzikli tiyatro oyunları Bulvar AVM Kültür Salonu’nda ücretsiz olarak sahnelenecek.

Konumu ne olursa olsun her çocuğun ve her bireyin değerli olduğunu eğlenceli bir dille anlatan ‘’Cesur Kardeşler’’ ; hayatın ağırlığını ve acısını sevgi  kelimesinin unutturduğunu, sevgiyle bakanların herşeyi daha güzel göreceğini vurgulayan ‘’Sevginin Gücü’’; ve son olarak hayvanlara iyi davranılması gerektiğini sevimli hayvan diyalogları ile anlatan ‘’Afacanlar Hayvan Dostu’’ tiyatro oyunları hem güldürecek hem de çocuklara faydalı mesajlar vererek onlara hayal dünyalarının kapılarını açacak.

Oyunlar 14:00 ve 16:00 saatlerinde iki seans olarak sahnelenecek.

Tiyatrolar Detaylı Programı

18/19.01.2020                (Cumartesi-Pazar)                            Cesur Kardeşler

24/25/26.01.2020          (Cuma-Cumartesi-Pazar)                Sevginin Gücü

31.01/01.02.2020           (Cuma-Cumartesi)                         Afacanlar Hayvan Dostu

Rezervasyon ve Detaylı Bilgi İçin: 0362 290 27 55