Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

14 Şubat’ta gerçekleştirilecek olan ‘Bu Aşkın Kahramanı Sensin’ kampanyası tanıtım gecesinde sürprizlerden birisi de genç şarkıcı Çağatay Akman. ‘Gece gölgenin rahatına bak’ adlı şarkısıyla ortalığı kasıp kavuran Çağatay Akman, o gece Samsunlularla ve Samsunsporlular ile buluşuyor…14 Şubat Salı günü saat 18.30’da gerçekleşecek olan Büyük Samsunspor Gecesi’ne birçok ünlü ismim katılacağı belirtildi. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Samsunporlu taraftarlar sevdasıyla buluşucak.14 Şubat 2017 Salı günü saat 18.30’da Mustafa Dağıstanlı Kapalı Spor Salonunda yapılacak gecede 155.000 adet forma 55 TL’den satışa çıkarılacak… Forma satışları Mayıs ayına kadar devam edeceği belirtildi.14 Şubat akşamı, “Bu Aşkın Kahramanı Sensin” kampanyasının tanıtım gecesini, Türk spor tarihinin önemli isimlerinden futbol adamı Tansu Polatkan sunacak.Efsane spor adamı, Samsunspor için gerçekleştirilecek olan bu büyük kampanyada görev almayı ‘ONUR’ sayacağını ifade ederek Samsunsporlular ile buluşacak.14 Şubat 2017 Salı günü saat 18.30’da Mustafa Dağıstanlı Kapalı Spor Salonunda yapılacak Büyük Samsunspor Gala gecesi etkinliği ücretsizdir.Samsunspor Kulübü ile Atakum Belediyesinin ortak projesi olan “Bu aşkın kahramanı sensin” projesinin tanıtımı, Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleştirildi.Kulüp başkanı Erkurt Tutu, burada yaptığı konuşmada, Samsunspor’a şehrin tüm kesimlerinden destek geldiğini, bunun mutluluk verici olduğunu söyledi.Desteklerin artmasıyla Samsunspor’un başarıyı yakalayacağına işaret eden Tutu, “Samsunspor’un bir nebze olsun sıkıntılarının aşılması noktasında bu projeyi çok önemsiyorum. 155 bin forma satılarak kulübün sorunlarına büyük katkı sağlanacağını düşünüyorum. Herkese örnek teşkil edecek müthiş bir proje. Sadece ekonomik olarak değil, 155 bin kişinin üzerinde Samsunspor formasının olması ayrı bir mutluluk. Kalpleri Samsunspor için atan binlerce kişi bu kampanya ile bir araya gelecek.” ifadelerini kullandı.
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı da projeyi kendilerinin hazırladığını, Samsunspor ile birlikte yürüteceklerini anlattı.Samsunspor’un zor durumunda sessiz kalmalarının mümkün olmadığını vurgulayan Taşçı, “Şehrin markasının daha ileriye götürülmesi için çalışmaya başladık. Projeyi oluşturduktan sonra reklam kampanyasına başladık. Taraftar projeyi sahiplendi. Artık bu proje bizim değil, şehrin projesidir. 14 Şubat’ta projenin startını vereceğiz. Hedefimiz mayıs ayına kadar 155 bin formayı satmak. Formaları Samsun’un plakası 55’den yola çıkarak 55 lira yaptık.” diye konuştu.Taşçı, kendilerinin de Samsunspor’un kuruluş tarihi olan 1965’i baz alarak bin 965 forma satın aldıklarını sözlerine ekledi.

Çağatay Akman kimdir?

Rap müzik ile yakından ilgilenen Çağatay Akman, ilk single parçası olan Gece Gölgenin Rahatına Bak’ı takipçilerinin beğenisine sundu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda gitar çalmayı ve şarkı söylemeyi oldukça sevdiği öğrenilen başarılı şarkıcının yaşı ile ilgili henüz bir açıklama yapmazken sosyal medyayı aktif olarak kullandığı dile getirildi. Popüler video uygulamalarından olan Scorp’ta da bir süre önce şarkı ile ilgili açılan başlığa onlarca video gönderilmiş ve şarkının nakarat kısmı şimdiden birçok kişi tarafından ezberlenmişti.