Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Candan Erçetin, KerkiSolfej organizasyonu aracılığı ile sevilen şarkılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Sanatçılar Hakkında Bilgi

Şarkıcı, söz yazarı ve öğretmen Candan Erçetin, Profesyonel müzik hayatına 1989 yılında Siyah & Gümüş adlı gece kulübünde Arie Antique ve Chansons söyleyerek başlayan Erçetin, daha sonra Caz Bar (Paris Nights Cabaret), Kufe (Restaurant), Royal Bistro, Galatasaray Cemiyeti, Moda Deniz Kulübü, Home Store ve Swiss Hotel`de (La Com D`or Restaurant) uzun süreli sahne programlarını sürdürdü. Televizyon ile tanışması ise 1994 yılında yayınlanan ve sunuculuğunu yaptığı “Kol Düğmeleri” adlı program ile oldu. 1995 yılında bir müzik kanalında yayınlanan ve 65 bölümden oluşan “Randevu” isimli sohbet programını sundu. 1995 yılının Temmuz ayında ilk solo albümü “Hazırım” yayınlandı. Ardından 1996 yılında ise Türkiye’de bir ilk olan “Sevdim Sevilmedim” adlı remix albümünü çıkardı. Bu albümü 1997 yılında yayınladığı ikinci solo albümü “Çapkın” izledi. Bu albümde yer alan “Yalan” isimli şarkısı çok sevildi ve radyolarda en sık çalınan bir hit oldu. Candan Erçetin, 1998 yılında “Oyalama Artık” adlı ikinci remix albüm çalışmasını yayınladı.

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.biletix.com/performance/2CSOF/001/TURKIYE/tr

Etkinlik Kuralları

• Etkinlik 6 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur.
• Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.
• Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca belirlenen koltuklarda oturulması gerekmektedir.
• Organizatör, indirimli bilet satın alma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Organizatör, etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Organizatör, etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
• Etkinlik mekanına yiyecek ve içecek sokmak yasaktır.
• Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.