Etkinlik Hakkında

Candan Erçetin, KerkiSolfej organizasyonu aracılığı ile sevilen şarkılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Sanatçılar Hakkında Bilgi

Şarkıcı, söz yazarı ve öğretmen Candan Erçetin, Profesyonel müzik hayatına 1989 yılında Siyah & Gümüş adlı gece kulübünde Arie Antique ve Chansons söyleyerek başlayan Erçetin, daha sonra Caz Bar (Paris Nights Cabaret), Kufe (Restaurant), Royal Bistro, Galatasaray Cemiyeti, Moda Deniz Kulübü, Home Store ve Swiss Hotel`de (La Com D`or Restaurant) uzun süreli sahne programlarını sürdürdü. Televizyon ile tanışması ise 1994 yılında yayınlanan ve sunuculuğunu yaptığı “Kol Düğmeleri” adlı program ile oldu. 1995 yılında bir müzik kanalında yayınlanan ve 65 bölümden oluşan “Randevu” isimli sohbet programını sundu. 1995 yılının Temmuz ayında ilk solo albümü “Hazırım” yayınlandı. Ardından 1996 yılında ise Türkiye’de bir ilk olan “Sevdim Sevilmedim” adlı remix albümünü çıkardı. Bu albümü 1997 yılında yayınladığı ikinci solo albümü “Çapkın” izledi. Bu albümde yer alan “Yalan” isimli şarkısı çok sevildi ve radyolarda en sık çalınan bir hit oldu. Candan Erçetin, 1998 yılında “Oyalama Artık” adlı ikinci remix albüm çalışmasını yayınladı.

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/candan-ercetin-samsun-dogupark-amfi-tiyatro-konser-biletleri/4936327 adresinden alabilirsiniz.

Etkinlik Kuralları

• Yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Etkinliğe katılan tüm izleyiciler bilete tabidir.
• Etkinlik mekanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
• Etkinlik boyunca ses ve görüntü kaydı yapılacaktır. Organizatör ve sanatçı daha sonra bu görüntüleri katılımcılardan herhangi bir onay almaksızın kullanma hakkına sahiptir.
• Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma, gerekli hallerde etkinliği erteleme hakkı saklıdır.
• Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
• Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses kayıt cihazı vb. alınmayacaktır.
• Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır. - Giriş esnasında barkod / bilet kontrolü yapılacağı için biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.
• Organizasyon firması, aşırı alkollü kişileri salona almama hakkına sahiptir.