Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Caner CANDAN’ın gözünden ŞAŞKINLIK…

Hayatınızda şaşkınlığa her zaman yer verin…

Şaşırmak  doğal bir eylemdir, olaylar karşısında istemsiz olarak yapılan tepkidir. Bu tepkiler kişinin o konuyu nasıl algıladığı ile ilgilidir, hoş, hoş olmayan, pozitif veya negatif tepkiler olabilir.

Şaşırmak doğal bir eylem olduğu için bilinçli şekilde gerçekleştirilmesi güçtür. Düşünün kaç kere gerçekten şaşırdınız? İçinizdeki çocuğu kaybetmeden hala şaşırabiliyorsanız, bu durum sizi heyecanlandırıyorsa bu zorluğu başarabilmişsinizdir.

Hayatınızda şaşkınlığa her zaman yer verin…

Bu projeye 2 Şubat 2014 tarihinde başlandı. Proje süresince çeşitli insanlarda iletişime geçildi ve 37 kişinin 3452 fotoğrafı çekildi, içlerinden 22 tanesi sergilenmek için seçildi.

Caner CANDAN küçük yaştaki fotoğraf tutkusunu 2008 yılında profesyonel hayata geçirdi. Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü okumakta, kurgusal ve konsept fotoğraflar üzerine sanatsal çalışmalar yapmakta. Portre, Düğün, Nişan, Moda ve Reklam… çekimleri gerçekleştirmektedir. İlerdeki hedef önceliği Fotoğraf sanatı hakkında çalışmalarını akademik olarak sürdürmek ve bu sanata katkıda bulunarak geliştirmektir.

Etkinlik Nerede ?

Piazza AVM

Etkinlik Ne Zaman ?

2-8 Mart tarihleri arası