Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Mekan: HarleQuin Club

Tarih: 2 Mayıs Cuma

Zaman: 22.00

Ön Satış: 25 TL (1 içecek dahil)Kapı Açılış: 22.00 Bilgi&Rez: 0544 391 15 44 – 0531 101 54 33Loca&Bistro: 0532 202 69 12Bilet Satış Noktaları: İlyada Cafe, Mojito, Cadde Fashion Ekip 2010 Yılında Baran AKIN ve Burak KESKIN Tarafından Izmir’de kurulmuştur. Türkiye’de sadece kendi studyoları’nda yaptıkları remixler ile kısa sürede adını duyurmuş ve dans müziğine kendi tarzıyla yeni bir soluk getirmiştir. Remix ezberini bozarak milyonlarca dinleyiciye ulaşan ekip, Her biri alanında yüksek başarılar elde etmiş kendi sanatçıları ile yaptığı cover ve orjinal çalışmalarıyla tüm Türkiye ve Avrupa’da bir çok başarılı konsere’de imza atmıştır. 2011 Yılında markalaşma sürecini tamalayan ve Ada Müzik Yapım Organizasyon şirketini kuran ekip çalışmalarına çizgisini bozmadan Izmir’de bulunan merkez studyoları’nda devam etmektedir. Sahne Performansları’nda Dj olarak set başına geçen Baran AKIN’a Burak KESKIN Klavye ve Synthesizer sistemiyle canlı olarak eşlik etmektedir.Ekip Programın neredeyse tamamı’nda kendi remixleri’ne ve üretilmiş kaliteli yapımlara yer vermektedir. Devam eden çalışmalar’da Türkiye ve Avrupa’nın bir çok konser sahnesinde yüz’ün üzerinde konser vermiş ve binlerce seyirciye ulaşılmıştır. Çeşitli sanatçılar’la ortak yapımlara imza atan ekip kurumsallaşan personeli, Remixler’i ve Konserleri’yle sevenleriyle buluşmaya devam etmektedir.

Burak KESKİN
Müzik kariyerine 8 yaşında piyano çalmayı öğrenerek başlamıştır. 15 yaşına kadar piyano ve nota üzerine çalışarak kendisini geliştirmiştir ve daha sonra elektronik müziğe ilk adımlarını atmıştır.Kısa sürede elektronik müzik tarzında büyük başarılara imza atan KESKİN’in Deep Colors adlı albüm’ü Dünya’nın en büyük digital track satış siteleri arasında olan “JUNO DOWNLOAD”da haftalarca Top 10′ da büyük başarı yakaladı.

Silvana recordings,Deep East records,Cat records ve Fever Sound Records şirketleriyle Dünya çapında Bir çok yapıma imza attı.Abisi Barış KESKIN ve EVRİM YAKUT ile belirli bir süre Live çalışmalar yaptıktan sonra.Baran AKIN ile birlikte Catwork Remix Engineers’ı kurmuş ve hemen arkasından yine Baran AKIN’la birlikte Ada Müzik Yapım Organizasyon şirketini kurarak markalaştırmıştır.

Baran AKIN
Bilkent üniversitesi Mssf Kontrabass anasanat dalı mezunudur.Müziğe 5 Yaşında Başlamıştır.Bir çok ünlü sanatçı’nın sahne Tonmaister’liğini Yapmış ve Türkiye’nin en iyi clubleri’nde uzun yıllar Dj’lik ve Müzik Koordinatör’lüğü yapmıştır.2007’de Cat Records 2008’de Sound Academy ve 2010’da Burak KESKİN ile Catwork Remix Engineers’ı kurmuştur.Çalışmaları Dünya’da Bir çok Dj ve Radyo tarafından çalınmaktadır.Aranjör kimliği kadar Dj kimliğide Oldukça takdir toplar.Baran AKIN’ın kendine ait bir çok ses ve ritim bankası vardır.Bir çok konser ve sanatçıyla aynı sahneyi paylamış,studyo projelerine imza atmıştır.