mayıs, 2017

12may20:0022:00Çilekli Turta Tiyatro oyunu

Daha

Etkinlik Detayı

Samsun’un ilk özel tiyatro sahnesi olan Lovelet Sahnesi’nin ikinci oyunu “Çilekli Turta” adlı tiyatro oyunu Samsunlu tiyatroseverler ile buluşuyor

 

Tatlı bir oyun Çilekli Turta, Lovelet Sahnesinde
Lovelet Sahnesi’nin ikinci oyunu “Çilekli Turta” adlı tiyatro 12 Mayıs Cuma günü saat 20.00’da 2 perdeli çilek tadında komedi oyunu ile ülke değerlerimiz ve esprilerimizle desteklenmiş oyun Levent Ünsal, Volkan Ünal ve Fulden Akyürek gibi sevilen oyuncuları ile birlikte lezzetli bir aile komedisi sunuyor.

NOT: Lovelet Sahnesi’nde gerçekleştirilecek komedi ve keyif dolu tiyatro oyunlarının biletleri biletiva.com internet sitesinden ve Lovelet AVM Cinejoy gişelerinden temin edilebilir. Bilet fiyatı 40 TL olarak belirlendi. İyi seyirler

Paul, karısı Sophie’nin son günlerde kendisini sinir ettiğini düşündüğü için, ayrılma formülleri aramaktadır. Bu yüzden arkadaşı Martin’den yardım ister. Ve eve gelip 1 hafta kendileri ile yaşamasını teklif eder. Martin kabul etmeyince, Sophie’ye söylediği ‘Martin’in annesini Kamyon ezdi!’ yalanıyla, Martin’i mecbur bırakır.

İki erkeğin, oynadığı bu oyun, zeki bir kadın olan Sophie tarafından çileden çıkartan bir sınava dönüşür. Paul’ün yakın arkadaşını, kötü bir adam olma konusundaki eğitimiyle, üçlü arasındaki ilişki komik, ve içinden çıkılamaz bir hale gelir. 2 saat boyunca keyifle izlenen, ülke değerlerimiz ve esprilerimizle desteklenmiş oyun, sevilen oyuncuları ile birlikte, seyircisine yemek sonrası- tatlı, lezzetli bir aile komedisi sunuyor.

Zaman

(Cuma) 20:00 - 22:00

Yer

Lovelet Sahnesi

Toptepe Mahallesi, Samsun Ordu Karayolu 1. Km No:1, 55080 Canik/Samsun

Organizatör

Lovelet Sahnesi

Lovelet SahnesiToptepe Mahallesi, Samsun Ordu Karayolu 1. Km No:1, 55080 Canik/Samsun

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X