Etkinlik Hakkında

Doğada Yoga ve Nebiyan Zirve Yürüyüşü programı 14 Ağustos 2022 Pazar günü saat 09.00 / 19.30’da!

Deniz Çakıl ile mounatoutdoor eşliğinde 09.00 da Samsun’dan hareket ederek yoga ve ortalama 8 km. zirve yürüyüşü programını tamamlayıp akşam en geç 19.30 saatlerinde geri dönülecektir.

Yoga ortalama 70 dk süreyle, önce nefes çalışması, ardından beden pratikleri ve meditasyonu programını içermektedir. Daha önceden yoga yapma şartı yoktur. Akışa kendinizi bırakmanız yeterlidir.

1224 metre yükseklikteki zirve yürüyüşü egzersiz yapan ve gününü hareketli geçiren tüm amatörler için uygundur.

Araç Kalkış Noktaları

  • 09.00: Cumhuriyet Meydanı
  • 09.10: Yeşilyurt AVM
  • 09.15: CityMall AVM Karşısı
  • 09.20: Atakum Peçko Fırın

Kontenjan:16 Kişi

Beslenme

Öğle saatlerinde zirvede atıştırmalık yanımızda getirdiğimiz yiyecekleri tüketiyorsunuz. Yürüyüş bitiminde alanda köfte, saç kavurma gibi yemek hizmeti alabileceğiniz yerel bir dağ restoranı mevcuttur. Yürüyüş bittikten sonra isteyenler için yemek molası verilecektir.

Kıyafet Seçimi

Burkulmaya karşı bilekli ayakkabı öneriyor. Şapka, yedek giysi, doğaya uygun ve sportif kıyafetler tercih edilmelidir. Yandan takma çantalar omuriliğe zarar verdiğinden dolayı çift kollu sırt çantası bulundurmalısınız. Yürüyüş sırasında çantanızda minimum 1-1,5 litre arasında su ve yağmurluk bulundurulmalıdır. Güneş kremi ve güneş gözlüğü önemli faktörlerdir. Yoga matınızı yanınızda getiriyorsunuz.

Yemekler (Servis ve Aktivite) ücrete dahil değildir.