Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Kumbara Görsel Sanatlar Tiyatrosu’ndan muhteşem bir sahne sanatları deneyimi geliyor! Bram Stoker’ın klasik eseri “Dracula Müzikali” ile karanlık bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. Transilvanya’dan İngiltere’ye uzanan bu ölümsüz hikâye, DRACULA’nın Mina’ya duyduğu aşk ve ölümsüzlerin laneti arasındaki amansız savaşı konu alıyor.

Usta yönetmen Andrea Bahar’ın adaptasyonu ve yönetiminde, genel sanat yönetmenliğini Merdiş Uçkan’ın üstlendiği bu büyülü müzikalde, görsel şölenin yanı sıra etkileyici sahne kostümleri ve muazzam sahne efektleri sizi bekliyor. Müzikleriyle büyüleneceğiniz, gizem dolu anları, tutkulu aşkı ve korku dolu anları bir arada yaşayacağınız bu gösteri, Kumbara Görsel Sanatlar Tiyatrosu prodüksiyonu ile Türkiye’nin dört bir yanındaki seyircilerle buluşacak.

Oyuncu kadrosunda Seymur Alakbarov, Aysu Serindağ, Andrea Bahar, Çağdaş Balta, Tuvana Ceylan, Elmir Qasımov, Ege Aydemir, Aslı Ahmetoğlu, Ayça Ergün, Nilüfer Ömürlü, Hayri Diken gibi yetenekli isimlerin yer aldığı bu büyülü gösteri, Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde 21 Mayıs 2024 tarihinde saat 20:30’da sizleri bekliyor.

Bu benzersiz müzikal deneyimi kaçırmamak için biletlerinizi şimdiden ayırtın, karanlığın içindeki sırlarla dolu bu hikâyeye tanıklık edin!

Bilet almak için buraya tıklayın!

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.bubilet.com.tr/samsun/etkinlik/dracula-muzikali

Etkinlik Kuralları

• Etkinlik başladıktan sonra salona giriş yapılamamaktadır.
• 12 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır.
• 12 yaş ve üzeri bilete tabidir.