Etkinlik Hakkında

Warning, this event was expired!

Başarılı rock grubu Duman, 20 Eylül Pazartesi günü saat 19.00’da Atakum Kent Meydanı’nda Samsunlu hayranlarıyla tekrar buluşuyor…

Eğlenceli ve coşkulu sahne performanslarıyla tanınan ve 2000’lerin başından bu yana gençlerin sevgilisi haline gelen Duman, Samsun’da… Son albümü Darmaduman ile hayranlarına yeniden merhaba diyen başarılı grup, Samsun’lu hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor.

İlk albümlerinden itibaren sahne performanslarına ağırlık veren Duman çok kısa sürede kendine sadık bir dinleyici kitlesi yaratmayı başardı. 1999’da yayınladıkları ilk albümleri “Eski Köprünün Altında” ile müzik piyasasına giriş yapan grup, bu albümden “Köprüaltı”, şarkılarına klip çekti. İkinci albüm olan “Belki Alışman Lazım” ile büyük bir çıkış yakalayan grubun “Herşeyi Yak” yorumu da büyük beğeni topladı. Sonrasındaki süreçte ise “Bu Akşam”, “Seni Kendime Sakladım”, “Senden Daha Güzel”, “Yürek” ve “Melankoli” gibi birçok hit şarkı ve cover üretti.

Kendine has tarzı, verdiği sosyal mesajları ile kitlelere yön veren grup yıllar içinde bu çizgisinden hiç ödün vermedi, her zaman daha iyisini dinleyicisiyle buluşturdu.

Nasıl Bilet Alırım?

https://milyonbilet.com/etkinlik/e5df1da9-fd91-4ce5-aeae-838aaf2bac92/ adresinden alabilirsiniz. Konser biletleri milyonbilet.com dışında Atakum'da Bakku Coffee, Violet XL, Choco Fabric ve Violet kafelerde, İlkadım ilçesindeyse İlyada Cafe'de satışta olacak.