Etkinlik Hakkında

Samsun Duman Konseri | Alternatif Rock ve Türk Rock’ın önde gelen başarılı isimlerinden Duman, 6 Aralık’ta Samsun Sheraton Grand Hotel’de sahne alacak

Ünlü rock grubu Duman 2017 yılı içerisinde bir kez daha Samsun’da sevenleriyle buluşuyor. 2000’lerin başından bu yana gençlerin sevgilisi haline gelen başarılı rock grubu Duman, 6 Aralık Çarşamba günü, Samsun Sheraton Grand Hotel’de sahne alacak.

DUMAN SAMSUN’U SALLAYACAK!

Duman konseri 6 Aralık Çarşamba günü Sheraton Grand Hotel sahnesi’nde gerçekleşecek. Samsunlu hayranlarıyla tekrar buluşacak olan Duman grubu, sevenlerine unutulmaz bir konser yaşatacak. Sevilen şarkılarını Samsun’da binlerce hayranıyla birlikte söyleyecek olan Duman, 1999 yılından bugüne dillere pelesenk olan ‘Seni kendime sakladım’, ‘Elleri ellerime’, ‘Köprünün altında’, ‘Beni yak’,, ‘Yürek’ ve daha birçok hit şarkısını Sheraton Grand Hotel’nin muhteşem atmosferinde seslendirecek. 6 Aralık Çarşamba günü saat 18.30’da gerçekleşecek olan Duman konseri, biletleri biletix.com üzerinden satın alabilirsiniz. Biletler, Tam: 56.00 TL Öğrenci: 41.00 TL olarak belirlendi. Ayrıca İlyada Kafe, Violet Kafe, Hatır Kahvesi, Cafe Home (56’lar), Violet Atakent’ten konser biletlerini tam 50 TL, öğrenci 35 TL’den satın alabilirsiniz.