Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Samsun’da ilk kez! Eserleri sanat kokan neoklasik rus müzisyen “Ilya Beshevli Piyano Konseri” 9 Eylül Cumartesi günü SBB Sanat Merkezi’nde!

Rusya’nın en iyi beş neoklasik müzisyeninden biri olan İlya Beshevli, Samsun Şehir Orkestrası’ndan yaylı çalgılar beşlisiyle halka büyük bir konser sunacak.

İlya Beşevli, minimalizm, neo-romantizm, neoklasisizm türlerinde çalışan en ünlü bestecilerden biridir. İlya Beşevli’nin ifade ve drama, tazelik ve romantizm dolu müziği, farklı kuşaklardan samimi bir yanıt buluyor. Eleştirmenler defalarca İlya Beşevli’yi Jan Tiersen ve Ludovico Einaudi ile karşılaştırdı.

Samsun’da verilecek konserde piyano ve yaylı çalgılar için en iyi eserler seslendirilecek ve besteci yeni albümü 2023’ü halkın beğenisine sunacak.

Kuzey ışıklarına, kışın kaçınılmaz başlangıcına ve gün batımından sonra gökyüzündeki ilk yıldızlara tanık olun.

Sanatçılar Hakkında Bilgi

Ilya Beshevli, minimalizm, neo-romantizm, neoklasisizm türünde çalışan en ünlü bestecilerden biridir. Rusya'nın Krasnoyarsk şehrinde doğdu. Besteci Valery Beshevli'nin oğlu İlya, babasının izinden gitti ve yazma yeteneğini ilk kez üniversite yıllarında keşfetti. Neoklasik besteciler Ludovico Einaudi ve Yann Tiersen'in büyük bir hayranı olan Beshevli, benzer tarzda müzik besteledi. Ilya Beshevli'nin ifade ve drama, tazelik ve romantizmle dolu müziği bambaşka kuşaklar arasında samimi bir karşılık buluyor. Bestecinin çalışmalarına her zaman doğa ve seyahat teması eşlik eder, Ilya'nın melodileri kalbe nüfuz eder, kuzey ışıklarının, kaçınılmaz kışın başlangıcının, gün batımından sonra gökyüzündeki ilk yıldızların, bir gece ateşinin kıvılcımlarının müziği gibidir.

Nasıl Bilet Alırım?

https://biletino.com/tr/e-od4/ilya-beshevli-piyano-konseri/

Etkinlik Kuralları

• 6 yaş altı giremez, 6 yaş üstü bilete tabidir.
• Konser alanına dışarıdan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
• Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
• Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.
• Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır. Aynı zamanda, bileti okutularak etkinlik alanına giriş yapan misafirler daha sonra etkinlik alanını terketmesi durumunda tekrar etkinlik alanına girişi yapamayacaktır.
• Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
• Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm, kolonya vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, termos, motor kaskı ve lazer imleci ile girilmemektedir.
• Etkinlik mekanına evcil hayvan alınmamaktadır.