Etkinlik Hakkında

[pull_quote_center]Karadenizin özgün seslerinden Erdal Aydın Samsun’a konuk oluyor. Bu eşsiz müzik ziyafetini kaçırmamak için yerlerinizi alın.[/pull_quote_center]   [quote_box_center]1981 yılında Artvin’in Hopa İlçesi’nde, üç ablanın ardından aileye erkek evlat sevinci getirerek dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Hopa’da tamamladı. Üniversiteye hazırlanmak üzere Ankara’ya gittiğinde sürpriz bir gelişmeyle müzikle buluştu. Ebral Aydın’ın ailesinde profesyonel olarak müzikle ilgilenen kimse bulunmuyor. Bununla birlikte mutlu günlerde keyifle söylenen türküler, en yakınlarını kaybettiklerinde yakılan acı ağıt, müziğin içine işlemesine sebep oldu.

Ankara’da üniversiteye hazırlandığı dönemde bir arkadaşının etkisiyle müzikle buluştu. Aile geleneği üzerine bağlama çalmayı öğrenmek isteyen bir arkadaşı, Ebral Aydın’a kursa birlikte gitmeyi teklif etti. Bu adım, Aydın için müzik hayatının başlangıç noktası olurken, arkadaşı için gelip geçici bir heves olarak kaldı. 

İlk bestesi “Deniz Gözlüm” üzerine çalıştığı dönemde, Müjdat Gezen Konservatuvarı’nı burslu olarak kazandı. Zamanla müzik çalışmaları ilerledi, bir çok festival ve etkinlikte sahne aldı. Bir çok profesyonel ve amatör sanatçı Ebral Aydın’ın şarkılarını konser ve etkinliklerde okumaktadırlar.[/quote_box_center]   Etkinlik Ne Zaman? Nerede?  [quote_box_center] Mekan: Marin Otel Tarih: 7 Mayıs Çarşamba Saat: 20.00 [/quote_box_center] Bilet Fiyatları [vc_row][vc_column width=”1/3″]Öğrenci: 15 TL[/vc_column][vc_column width=”1/3″]Tam: 20 TL[/vc_column][vc_column width=”1/3″]VIP: 35 TL[/vc_column][/vc_row]