Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Piazza, sömestr tatilinde de çocukların hayal gücünü ve el becerilerini geliştirirken yaşıtlarıyla doyasıya eğlenme fırsatı sunacakKaradeniz’in en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olan Samsun Piazza, 4-5 Şubat tarihlerinden 14.00-18.00 saatleri arasında birbirinden eğlenceli ve eğitici ücretsiz aktivitelerle çocuklar eğlenceye doyacak.Çerçeve Atölyesi, Palyaço ile Eğlenceli Oyunlar, Arslan Çelik eşliğinde Yaratıcı Drama Atölyesi ve Dev Tuval Çalışması ve Mandala Atölyesi” ile minikler birbirinden eğlenceli ve eğitici ücretsiz etkinliklere katılacaklar.4 – 5 Şubat Cumartesi – Pazar14.00 – 15.00 – Çerçeve Atölyesi 15.00 – 16.00 – Palyaço ile Eğlenceli Oyunlar 16.00 – 17.00 – Arslan Çelik eşliğinde Yaratıcı Drama Atölyesi 17.00 – 18.00 – Dev Tuval Çalışması ve Mandala Atölyesi
Yer: Piazza AVYM Etkinlik Alanı 1. Kat
Piazza Çocuk Kulübü üyesi olan tüm minikler, Piazza’da gerçekleşecek etkinliklere ücretsiz katılabiliyorken, faaliyetler sırasında kullandıkları malzemeler de Piazza AVM yönetimince bedelsiz temin ediliyor.Etkinliklerden haberdar ol, gelişmeleri takip et!
Dipnot: Whatsapp Etkinlik Yayınına Hemen “Ücretsiz” Abone Olun!0555 050 55 55 numarasını rehberinize ekleyin Whatsapp’tan “samsunetkinlik” yazıp gönderin, Whatsapp etkinlik yayınına ücretsiz abone olun! Samsun’da ki tüm etkinliklerden haberiniz olsun. 
etkinliklerden haberdar ol, gelişmeleri takip et! www.samsunetkinlik.com
Kaynak: www.samsunetkinlik.comYasal Uyarı : Yayınlanan etkinlik/haberin tüm hakları samsunetkinlik.com’a aittir. Kaynak gösterilse dahi etkinlik/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak etkinlik/haberin bir bölümü, alıntılanan etkinlik/habere aktif link verilerek kullanılabilir.