Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Anadolu rock müziğinin genç ve yetenekli ismi Emre Fel, unutulmaz bir müzik gecesi için JJ Pub Samsun’da sahne alıyor! “Bilmem Bu Yol Nereye Çıkar”, “Merhabalar”, “Öldürdün Beni” gibi sevilen şarkılarıyla tanınan Emre Fel, müzikseverlere dolu dolu bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Bu özel etkinlik, Anadolu rock müziğinin enerjisi ve duygusunu en üst seviyeye çıkaracak.

Emre Fel’in Müzik Dolu Dünyası

Emre Fel, kendine özgü tarzı ve etkileyici sahne performansıyla Anadolu rock sahnesinde adından sıkça söz ettiren bir isimdir. Güçlü vokali ve özgün şarkılarıyla genç neslin müzikal beklentilerine cevap veren Emre Fel, dinamik sahne performansıyla izleyicilere unutulmaz bir gece vaat ediyor.

Bu özel konserde Emre Fel, Anadolu rock müziğinin en sevilen şarkılarını seslendirirken, dinleyicilerini müziğin ritmiyle buluşturacak. JJ Pub Samsun’un eşsiz atmosferinde geçecek bu konser, müzik tutkunları için kaçırılmayacak bir fırsat.

Biletler Satışta: Kaçırmayın!

Emre Fel’in müzik dolu performansını kaçırmamak için biletler şimdi satışta! Eğlencenin ve enerjinin doruk noktasına çıkacağı bu geceye ortak olmak için şimdi yerinizi ayırtın. Anadolu rock müziğinin genç temsilcisi Emre Fel ile unutulmaz anlar yaşamaya hazır mısınız?

Bilet almak için buraya tıklayın!

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.bubilet.com.tr/samsun/etkinlik/emre-fel-konseri