Etkinlik Hakkında

Warning, this event was expired!

Yarışma; 21 Ağustos 2014 Perşembe saat 20.00 itibariyle başlayarak 22 Ağustos 2014 Cuma saat 20.00’da sona erecektir. Katılmak için: http://twitter.com/samsunetkinlik adresini ziyaret edin ve @Samsunetkinlik’i takip edin.
  1. Samsunetkinlik Twitter Soru-Cevap yarışmasıhttpss://twitter.com/samsunetkinlik adresi üzerinden gerçekleşecektir.
  2. Sorulan sorulara “reply/yanıtla” yaparak #samsunfantakonseri ile doğru cevabı vermesi gerekmektedir.
  3. Doğru yanıtı veren kişiler arasında yapılacak olan çekilişle 20 kişi “Fanta Gençlik Festivali 2014 Samsun Konser” bileti kazanacaktır.
  4. Kazananların biletlerini 23/08/2014 Cumartesi günü 09.00-17.00 saatleri arasında Hürriyet Mahallesi Güney Sokak No. 18 ilkadım/Samsun adresinden- (A3 Medya Yeni Nesil Medya Ajansı) kimlik karşılığında teslim almaları gerekmektedir.
  5. Sorulan sorulara “reply/yanıtla” yerine “mention/bağlan” ile yanıt yazan yarışmacılar ödül kazanamayacaktır.
  6. Kazanan yarışmacılar ödülleriyle ilgili mesaj alabilmeleri içinhttpss://twitter.com/samsunetkinlik hesabını takip etmeleri gerekmektedir.
  7. Aynı Twitter hesabı yarışma dönemi boyunca sadece 1 kez ödül kazanabilmektedir.
  8. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Twitter platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
  9. Yarışma boyunca, kampanya gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
  10. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.