Etkinlik Hakkında

Türk Pop Müziğin güçlü seslerinden Ferhat Göçer, edebiyatımızın değerli isimlerinden Sabahattin Ali’nin şiirlerinden oluşan bir albümle sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Aldırma Gönül

  • Ferhat Göçer’in muhteşem sesi ve performansıyla ’’Aldırma Gönül’’ sahnede sizlerle buluşuyor!
  • Sabahattin Ali’nin hayatından kısaca hikayeler ve şiirlerinden bestelenen şarkılarının yer aldığı bu keyifli oyuna davetlisiniz.
  • Sizler de bu keyifli oyunda yerinizi ayırtmak ve indirimli bilet seçeneklerinden yararlanmak için acele edin!
Sabahattin Ali’nin heyecanlarının, aşklarının, hüzünlerinin, hasretlerinin; kısaca hayatından kesitlerin sahnelendiği ve şiirlerinden bestelenmiş sevilen şarkılarının söylendiği “Aldırma Gönül”, Ferhat Göçer’in performansıyla sahnede seyircisiyle buluşuyor. “Dünyada hayatın bir tek manası varsa o da sevmektir. Hatta mukabele edilmesini bile beklemeden sadece sevmek. Başka bir insanı bahtiyar edebilmek, kendini bahtiyar edebilmekten daha güç fakat daha insancadır. Bugün böyle düşünenlere saf hatta enayi derler. Fakat ne derlerse desinler, biz kalbimizin ve kafamızın doğru bulduğu şeyleri etrafın ne dediğine bakmadan yapmalıyız.” Sabahattin Ali: Ferhat Göçer Eserler: Sabahattin Ali Yöneten: Ezel Akay Sahne Metni: Haldun Çubukçu Dekor ve Kostüm Tasarımı: Naz Erayda Işık Tasarım: Mustafa Bal Grafik Tasarım: Erkan Cerit 🗓️ 5 MART 2020 Perşembe 🕰️ 20.30 🏛️ Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezi Büyük Salon 🎟️ Bilet Satış;Hilal Cafe ☎️ Bilgi Tel 0534 246 02 02