Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Semih Çelenk’in yazdığı ve yönettiği “Gelin Tanış Olalım”da Fırat Tanış’ bir Abdal hikayesi ile sahneye çıkıyor.

Tarık Güvenç’in yapımcılığında sahneye taşınan, büyüleyici bir müzikal deneyim olan “Gelin Tanış Olalım”, seyircileri türkülerin büyülü dünyasına davet ediyor. Cem Erdost İleri, Mehmet Taylan Ünal, Sitar Sertaç Şanlı ve Mesut Ulusan’ın enstrümanlarıyla eşlik ettiği oyunda, Fırat Tanış’ın olağanüstü performansı seyircilere unutulmaz anlar yaşatıyor.

Metin Bozkurt ve Alper Antmen’in ses mühendisliği, Abdullah Uysal’ın ışık tasarımı ve uygulamasıyla desteklenen oyunda, seyircilerin iç dünyasına dokunan derin bir hikaye anlatılıyor. Türkülerin eşlik ettiği bu muazzam gösteri, kadim ozanların sesleri ve sözleriyle toplu bir ritüele dönüşüyor.

Fırat Tanış’ın rehberliğinde seyirciler, türkülerin yollarından geçerek, aşk, hayat, ayrılık, vuslat, sıla, gurbet gibi konuları derinlemesine keşfediyorlar. Her dize, her ezgi, seyirciyi içsel bir yolculuğa çıkarıyor ve toplu bir terapiye dönüşüyor.

“Gelin Tanış Olalım”, sevgiyi, dostluğu, paylaşmayı ve dünya hısımlığını yeniden hatırlatıyor. 20 Mart 2024 Salı günü saat 20.30’da SBB Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek olan bu muhteşem gösteriyi kaçırmamak için hemen yerinizi ayırtın ve müzik dolu bu yolculuğa siz de katılın!

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.biletix.com/etkinlik/3FP25/TURKIYE/tr

Etkinlik Kuralları

• Etkinlik başladıktan sonra salona giriş yapılamamaktadır.
• 12 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır.
• 12 yaş ve üzeri bilete tabidir.
• Etkinlik başladıktan sonra alana seyirci alınmamaktadır. Geç kalan izleyiciler için bilet iadesi yapılmamaktadır.
• Organizatör etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
• Etkinlik alanına yiyecek ve içecek almak yasaktır.