Etkinlik Hakkında

Gazapizm Samsun Konseri | Rap müziğin başarılı ismi Gazapizm, Samsun’da müzikseverle buluşuyor

15 yıldır Türkçe rap kulvarında başarılı eserler veren Gazapizm,müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor. 15 yıldır Türkçe rap kulvarında başarılı eserler veren Gazapizm; son iki albümü olan “Bir Gün Her şey” ve “Yeraltı Edebiyatı” ile yakaladığı yükselişi yayınladığı parçalar ve farklı tondan müzik videoları ile sürdürmeye devam ediyor.

Daha evvelde Samsun’da hayranlarıyla buluşan ve büyük ses getiren Gazapizm, 30 Kasım Cuma günü saat 21.00’da Fuar içinde yer alan Neco Plaza’da sahne alıyor.

Orfe Organizasyon tarafından gerçekleşen konser biletleri internet üzerinden biletix’ten 45 TL’ye temin edebilirsiniz. Öte yandan Samsun’da bilet satış noktaları oluşturuldu. Atakum’da bulunan Violet Kafe ve İlkadım ilçesinde bulunan Düşevi Sanat Merkezinden satın alabilirsiniz.

30 Kasım Cuma günü gerçekleşecek konserin kapı açılış saati 19.30. Konser 21.00’da başlayacak. Konserde, 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

Not: – 18 yaşından küçük bireyler etkinlik alanına Anne veya Baba refakatinde  girebilirler. – Belirtilen saat kapı açılış saatidir. – Etkinlik düzeni ayaktadır. – Organizatör firma etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydı ile içeri almama hakkına sahiptir.