Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Lovelet Outlet Geleneksel hale getirdiği Müzik Yarışmasının bu yıl dördüncüsünü gerçekleştiriyor. Her yıl ünlü isimlerin jürilik yaptığı müzik yarışmasında bu yıl jüri koltuğunda Kolpa grubu yer alacak. Kolpa grubuna eşlik eden bir diğer jüri üyesi ise “Benimle Söyle” yarışmasında jüri üyeliği yapan Seçil Gür olacak.OMÜ Doç.Dr. Bahar Güdek, OMÜ Öğretim Görevlisi Devrim Öztürk, Armoni Müzik Eğitmeni Mehmet Kurul da jüride yer alacak.Birbirinden başarılı 12 finalistin yarışacağı Müzik Yarışması finalinde Jüri üyeleri yarışmacıların performanslarını dinleyerek; entonasyon, çalma becerisi ve vokal uyumu kriterlerine göre değerlendirme yapacak ve ilk üç kazanan yarışmacıyı belirleyecek.
Lovelet Müzik yarışması finali 16 Haziran Pazar Günü saat 19.00’da başlayacak olup, finalde Kolpa grubunun ücretsiz canlı konseriyle eğlence devam edecek.
Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden, mobilyaya, kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olan Lovelet Outlet en özel kampanyaları ve etkinlikleriyle siz değerli ziyaretçilerini bekliyor.