Etkinlik Hakkında

Pop müziğinin önde gelen isimlerinden Gökhan Türkmen, 30 Mart’ta Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde sevenleri ile buluşuyor. Söz ve beste çalışmaları okul yılları boyunca devam eden Gökhan Türkmen, 2000 yılından itibaren farklı mekanlarda sahne almaya başladı. 2003 yılında Kocaeli Üniversitesi Endüstriyel Yönetim Bölümü’nden mezun olan Gökhan Türkmen, bundan sonraki süreçte müziğe daha ağırlık verdi ve şan dersleri almaya başladı. 2008 yılında Youtube’a yüklediği “Büyük İnsan” sarkışı 5 milyondan fazla kişi tarafından dinlendi ve paylaşıldı. İlk albümüne de adını veren ve çıkısını sağlayan bu şarkıyı, kuzeni Serkan Söylemez yarattı. Bu albümde Büyük İnsan, Ya Sen ve Dön sarkıllarına klip çekildi. Klipleri müzik kanalları ve internet dünyasında izlenme rekorları kırdı. En iyi çıkış̧ yapan sanatçı olarak Altın Kelebek ödülü alan Gökhan Türkmen, 2010 yılında ilk albümünün başarısını pekiştiren ikinci albümü “Biraz Ayrılıktı çıkararak yoluna sağlam adımlarla devam etti. O yıl en çok ödül alan sanatçılardan biri olan Gökhan Türkmen’in ikinci albümü “Biraz Ayrılık” radyo ve televizyonlarda en çok çalınan, klipleri en çok yayınlanan albüm oldu. Bu albümde Biraz Ayrılık, Rüya, Bir Öykü ve Ayıp Ettin sarkıllarını kliplendiren Gökhan Türkmen, yüzlerce konser ve sahne performanslarıyla hayranlarıyla buluştu.

Nasıl Bilet Alırım?

https://www.biletix.com/etkinlik/1MS57/TURKIYE/tr adresinden alabilirsiniz.

Etkinlik Kuralları

• Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
• Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
• Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.
• Organizatör firma, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.